Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz molnarpeter #7308 üzenetére

    Köszönöm. Egy ford féle batár sony 6cd táras ocsmányság van benne sajnos a gyári helyett... (Meg minden beltéri lámpába villódzós ócska led, amit holnap cserélek mert borzasztó ízléstelen benne). Akkor holnap lekapom a tápról is.
    Ma újabb érdekesség törtét. Egy zsákutcába fordultam ahol a jobb hátsó futós homokos részbe került. Éreztem hogy ráhajtott a kerékre de csak pár pillanat volt. Mentem kb 200m és irdatlan sikítás, csörgés-zörgés jött az autó hátuljából. Félreálltam, semmit nem láttam. Tolatva és előre viszont csikorgott és csörgött rendesen. Kicsit odébb füvön eltúrtam kick downba és pár méter múlva elhallgatott. Viszont erőtlenebb lett mint ha csak elsőből húzott volna és a fogyi is egy ötössel masszívabb volt. Nem értek hozzá de egyből a hátsó hajtás halálát könyveltem el. Bementem a tecsóba amiért indultam és mire visszaértem minden a régibe ment. Zaj sehol, fogyi a helyén és érezhetően egész testtel húzott. Cca 50km ment bele azóta és rendben van . Az az igazság hogy az infarktust hozza rám folyton ez a gép. Imádom és most ki is használom mert ebbe a hónapba eddig 3500km-et tettem bele de rettegek hogy valami megkotlik...

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák