Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 426os

    őstag

    válasz máyköl #6546 üzenetére

    Nem értem a GT vs 159 kérdést, nem is egy kategória a kettő (GT vs Brera lenne a helyes).
    Mind a kettőnek vannak típushibái, melyek anyagilag szerintem kb egy szinten vannak. GT futóműve kevésbé tartós, de a 159-ét sem olcsó felújítani, ha arra kerül a sor. GT eur4 dízeleiben nem mindben van DPF, 159-ben igen,de van még a váltó is a 159-ben meg valami szokott lenni a kormányművel is.
    Ami pénzből egy tényleg jó állapotú dízel 159-et veszel, abból a GT-t kétszer rendbe tetted szerintem.
    Egy jó TBI meg tényleg egy nagyságrenddel többe van. A többi benzinmotorról megoszlanak a vélemények. Városba inkább egy Giulietta 1.4TB, az 1.8 talán már felesleges és valószínűleg sokkal többet fogyaszt.

    Btw, ma reggel megálltam gyorsan lecsapatni a port a kocsiról és mellettem épp egy Giulia QV-t mosott a tulaja.
    Először el is sétáltam mellette, mert grafit színű volt, nem tűnt fel, de visszafelé már gyanús volt a hátulja. Eszméletlen szép még mindig (kivéve a színe :B ), a tulaj is tök jó fej volt. Sajnos siettem, így nem sikerült pár mondatnál többet váltanunk.

    .

Új hozzászólás Aktív témák