Hirdetés

Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz Ijk #12057 üzenetére

    De ez a baj, hogy szintetikusan, szerintem volt már rá példa, hogy valami engedtek forgalomba hozni, majd utána be tiltották, mert végül kiderült, még sem olyan jól sikerült elő állítani szintetikusan.
    De pl ha van mód rá, tudsz belőle teát csinálni és kioldódik a hatóanyag, közben élvezed (már ha nem olyan az íze, hogy elhányod magad tőle ), akkor a lelked is jobban érzi magát tőle,tudom kicsit hülye duma, de törődni kell vele, felkel töltődnünk.
    De kezelni kell a stresszt , barátnőm főnöknék az egyik legjobb barátja itt egy szív sebész, és mesélte, hogy mostanában a klinikán 30-40 évesek halnak meg érrendszeri problémák és infarktus miatt, és ez mint a stressznek köszönhető, meg a táplálkozásnak is.

    Múltkor láttam a piacon csillei cseresznyét 7 ezer forint per kiló áron :Y :Y
    De mégis milyen sokan , nyáron is a banánt narancsot eszik, pont el is hűlten pár éve, hogy gyerek koromba nem emlékeztem arra, hogy nyáron banán lett volna a boltok polcain, sőt még pár évvel ezelőtt sem.

Aktív témák