Hirdetés

Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz macikos #11994 üzenetére

    Ez nem a testépítőknek szól,bár a koxxosok így is úgy is fejlődnének :P, a benne emlegetett embertől nekem meg van egy a könyve Sprektrum, nagyon érdekes dolgok vannak benne, és ott is a vega táplálkozást erőlteti, max a tengeri halak férnek bele a szigorú diétába, a csirke már nem.
    Most csak gondolj bele lemész a henteshez kér csirke mellett egy pipi mell 70 deka :Y Úgy vadásztatom a hentes a kisebbekre :D Szóval mit kaphattak azok is, hogy akkorára nőttek, én vidéki gyerek vagyok, otthon volt csirkéket, de soha nem láttam ekkora melleket :D Szóval biztos az is egészséges hormon kezel tápot kaphattak.
    De itt is az a lényeg, szerintem, hogy rengeteg zöldséget kell enni :)

    A végén volt a rákkal kapcsolatban, hogy multi dózist (vagy hogy volt megfogalmazva) adtak C vitaminból, végén felvitték negyed kilóig naponta intravénásan :C :C
    Nagyon érdekes az egész szerintem, aztán minden ki abban hisz amiben akar, én évek óta nem vettem be semmilyen gyógyszert, se ilyen homeopátiás vackokat, ha náthám van, c vitamin plusz láz csillapító és kész 3-4 nap alatt ki is heverem, míg antibiotikummal meg lenne minimum egy hét. :W

Aktív témák