Apple tesztek
-
Apple iPad (10. generáció) - identitásválság
Ez egy furcsa iPad, szinte lehetetlen értelmes helyet találni neki a termékpalettán, ára pedig tovább bonyolítja helyzetét.
-
Apple Watch Series 8 - arany középút
Nem túl izgalmas frissítés a Series 8, de felvonultatja az elmúlt évek Apple Watch kínálatának pozitívumait, hozzá is ad egy keveset és az Ultrához képest nem tűnik vészesnek az alapmodell ára sem.
-
Apple Watch Ultra - első nekifutás
Ez az Apple első próbálkozása arra, hogy dedikált sportórát csináljon okosórájából. Apple Watchként tökéletes, sportóraként még van hova fejlődnie.
-
Apple iPhone 14 - tavalyi termésből főzve
Kvázi újracsomagolta az Apple az iPhone 13 házába a 13 Prót, majd elnevezte 14-nek. Ezzel még nem is lenne baj, ha itthon nem ugrott volna 450 ezerre az induló ár.
Teszt Okostelefon 252
-
Apple AirPods Pro (2. generáció) - csiszolt almaságok
Ránézésre alig változott valamit, mégis mindenben sokkal jobb a második generációs AirPods Pro. Ha valaki Apple cuccokkal vette körbe magát, nem talál hozzájuk jobban átgondolt TWS-t, viszont ha más operációs rendszerrel is használná, már billeg az almáskosár.
Teszt Tartozékok 750
- OnePlus Pad 3
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Milyen okostelefont vegyek?
- BestBuy ruhás topik
- Jövedelem
- Telekom mobilszolgáltatások
- Melyik tápegységet vegyem?
- Mobil flották
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- További aktív témák...