Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-12-29 22:22:32

Mobilarena

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#50601) ToBeY válasza ToBeY (#50600) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Ezekre gondoltam.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#50602) T_chris válasza ToBeY (#50601) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)

9Ft+ 50 fillér üveg áron vettük ezt anno... :)

A nagy tudású uraknak felhívnám a figyelmét arra, hogy a Windows ugyan sok mindenre nagyon jó, de Linuxnak speciel nagyon szar. by:csfeco

(#50603) SlayR

SlayR
(senior tag)

Amennyire rossz véleményeket olvastam az új kékgyümölcsös Wattról, pont annyira pozitív csalódás...végre egy olyan ebben az ízben aminél átjön a gyümölcsösség, nálam 10/10!

(#50604) ToBeY válasza SlayR (#50603) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Most akcíós a pennyben watf(129huf) veszek majd ebből az új watt-ból én is mert kíváncsi vagyok rá. :K

(#50605) DJ. Ru$y válasza SlayR (#50603) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Én meg a Szilvás Hellel vagyok így, annyira szarra számítottam, hogy pozitívat csalódtam. :DDD (Nem azt mondom, hogy a kedvencem lett, de jobb, mint amilyennek be lett állítva.) A Watt viszont szerintem (hidegen) ihatatlan, barátnőm beletolt egy kockacukrot másodjára mikor ittuk, egy fél pohárba, azt mondta úgy iható.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50606) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Nekem ez a körtés hell nem adja! Érzek rajta valami kesernyés ízt,mi utóízben jön meg (szerintem a tuttis íz lesz)

[ Szerkesztve ]

(#50607) kaskader

kaskader
(őstag)

Pennyben 129 ft a Watt tegnaptól.

According to chemistry, alcohol IS a solution!

(#50608) DJ. Ru$y válasza kaskader (#50607) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Hárommal előtted. :DD Legalább egy kicsit olvassatok vissza. :P

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50609) kaskader válasza DJ. Ru$y (#50608) üzenetére

kaskader
(őstag)

Jó, tényleg, ezt benéztem :D

(#50610) szekra válasza DJ. Ru$y (#50605) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Nekem a szilvás Hell utóíze kesernyés, de amúgy tényleg nem rossz. Első kortynál talán kicsit hasonlít a Mixxd Monsterre.

(#50611) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Új energy drink Rock City watt-nak valamilyen leányválalata lehet,mert rajta van powered by Watt,Sima tuttis egyébként semmi extra 99ft

(#50612) kaskader

kaskader
(őstag)

Egy kis hipsterség, eredeti Red Bullos üveg, 1992-es!
Mint anno a kanalas orvosság üvege :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#50613) ToBeY válasza kaskader (#50612) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Szerintem ilyen üvegben csak ázsiában van RB,EU-ban mindig is dobozban volt.

(#50614) kaskader válasza ToBeY (#50613) üzenetére

kaskader
(őstag)

Igen, elfelejtettem írni, hogy tájföldi.

(#50615) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Elmentem pennybe,hogy vegyek új "kék" watt-ot,de nem volt egy darab se.. :U

(#50616) kaskader válasza ToBeY (#50615) üzenetére

kaskader
(őstag)

Itt se, csak banán (vagy 6-8 tálcával), classic meg rebarbara..

(#50617) ToBeY válasza kaskader (#50616) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Itt is +classic és guava.Ha már elmentem akkor hoztam banánosat és guavásat,De hát nem ezért mentem jobban.

(#50618) Freddycom

Freddycom
(őstag)

Rumos gyimilcs ízesítésű Red Bull.

(#50619) Melack válasza ToBeY (#50611) üzenetére

Melack
(PH! kedvence)

Így már ismerős. Ismerős az egyik DJ ebben a "cégben". Gondolom ők is növelnék a bevételeket.

Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#50620) Joker88

Joker88
(őstag)

tegnap voltam két spárban is.. mindkettőben nulla a készlet abból az új büdzsés körtés vagy milyen energialöttyből :D ez kimarad(t) :U

(#50621) ToBeY válasza Joker88 (#50620) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Inkább tedd össze a két kezed,és ne bánkódj miatta :DDD

(#50622) ECHO2235 válasza Freddycom (#50618) üzenetére

ECHO2235
(fanatikus tag)

elég jóféle cucc, nekem nagyon bejött ^^

(#50623) ECHO2235 válasza Joker88 (#50620) üzenetére

ECHO2235
(fanatikus tag)

nemtudom mit sz*roznak ennyit
én is eddig csak egyszer a Keleti PU-nàl lévő sparba találtam
azóta sehol
K*rva szàjukat xD

(#50624) Melack válasza ECHO2235 (#50623) üzenetére

Melack
(PH! kedvence)

Nagykátán a Sparban mindig van :D

(#50625) rsanyi20 válasza Freddycom (#50618) üzenetére

rsanyi20
(tag)

Látom hogy német a doboz, de ez van itthon is?

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#50626) DJ. Ru$y válasza rsanyi20 (#50625) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Müller

(#50627) Freddycom válasza DJ. Ru$y (#50626) üzenetére

Freddycom
(őstag)

Igen.

(#50628) rsanyi20 válasza DJ. Ru$y (#50626) üzenetére

rsanyi20
(tag)

Köszönöm, majd behúzom. :R Kiváncsi vagyok rá :DDD

(#50629) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

355ml monster 249huf lesz a pennyben,ha valakit érdekelne.
Méretre jó lenne,de árban nem éri meg szerintem.
Bár ez függ attól is,hogy hol mennyiért érhető el a nagy monster.(nálunk 250-300között)

[ Szerkesztve ]

(#50630) tipuka válasza ToBeY (#50629) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

Én is először lelkesen néztem, de itt 300-320ft az 500ml-s, nekem is kiesik így. :)

.▪ *-▪- -▪*- ▪- - -▪*-->>> Új bontatlan Alfawise T2056 eladó <<<--▪-*▪--▪ .-▪* -▪ -▪.*-- ....már 10 éve a hardveraprón...

(#50631) rsanyi20 válasza tipuka (#50630) üzenetére

rsanyi20
(tag)

Nálunk is 300-ért van minden sarkon a Monster, de mivel ez “csak” 355ml, egy éjszakás műszak alatt ihazok úgy kettőt hogy nem dobom fel a talpam :DDD Ráadásul két különböző ízben. Tetszene ha elterjedne jobban ez a 355m-es doboz...

(#50632) DJ. Ru$y válasza rsanyi20 (#50631) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Eredetileg csak éttermek és szórakozóhelyek voltak a forgalmazási cél, ezért érdekes, hogy most már egy nagy üzletlánchoz is bekerül...

(#50633) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Ha mondjuk 219ft lőtték volna be az árát,még értelme is lett volna a dolognak.Mert alávágtak volna a burn-nek és talán a hell-nek is.De így szerintem bukó az egész. :K

(#50634) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#50633) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Nem is értem, hogy került be a Pennybe, az ára nem üzletlánci árra van lőve, hanem szórakozóhelyire, így boltban árulva nem is lesz kapós szerintem.

(#50635) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#50634) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Mondjuk jah,valami éjszakai szórakozóhelyen még olcsó is 250-ár,de szupermarketben bukásra van ítélve véleményem szerint ezzel az árral.

(#50636) kaskader

kaskader
(őstag)

Akkor gondolom nektek már nincs Assault, raktáron se.

Én a múltkori ötből megittam négyet, egyet pedig elraktam, amit szeirntem majd 19 nyarán megiszok, nosztalgiának :D

(#50637) ToBeY válasza kaskader (#50636) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Egyet elraktam vésztartaléknak,ha nagyon nincs itthon semmi és valamit mégis innék.

(#50638) szekra válasza DJ. Ru$y (#50634) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Én általában 200 Ft körül veszem a Hell-t, 250 körül a Burnt. Nekem pl. bejönne ez az ár. Meg van ennek a maga bája marketing szempontból. A halandó ember nem fogja számolgatni a liter árakat, azt látja, hogy nagyobb, mint a többi, alig drágább, és ráadásul Monster is. Sőt tovább megyek, jóval olcsóbb a 355ml Red Bull mellett, aminek 5-600 körüli ára van ebben a kiszerelésben ha jól emlékszem. Szerintem nagy siker lesz, nem lő mellé vele a Coca. Tőlem kap egy képzeletbeli vállveregetést aki ezt meglépte, nyilván nem a magyar piacon tesztelik ezt először. Természetesen nem a fogyasztó szempontjait nézik, hanem az eredményes disztribúciót, de ez a Cocatol nem újdonság, lásd nem rég arról volt szó hogyan zsugorodtak a kóla kiszerelése.

[ Szerkesztve ]

(#50639) kaszaking válasza ToBeY (#50633) üzenetére

kaszaking
(tag)

Itt siófokon a nagy monster 389 ft a tescoban. Sparban 419ft. Spar árához képest jó árban van a 249 ft a 355 ml-ért. Szerintem.

(#50640) ToBeY válasza kaszaking (#50639) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Én eddig 250 vettem monstert,most 275-ért adják,rosszabb napokon 299huf.
A hell-t 150ft veszem,rosszabb napokon 170ft-ért. Burnt meg nem szeretem,ezért nem veszem.
129ft vettem most pár wattot,de inkább át fogok állni a hellre.

Ergo,nem nekem találták ki az árazást,pedig 355ml mennyiség pont ideális számomra.

(#50641) mikromanus válasza ToBeY (#50640) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Hát ja. A kamionról lepottyanó portékára nem vonatkozik a hivatalos árazás. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50642) ToBeY válasza mikromanus (#50641) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Ez nem egy "sufni" bolt.Valamilyen ázsiai emberek viszik ez igaz,de szerintem ha lopott cuccot árulnának már rég bezárták volna. :K

(#50643) mikromanus válasza ToBeY (#50642) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Csak az ÁFA marad le a termékekről. Jellemzően ez az ár a (normál bolti ár)/1,27. Szerintem ne nevezd meg a boltot nyilvánosan mert a fináncok el/bezárják a bőség forrását. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50644) ToBeY válasza mikromanus (#50643) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Ugyan,az auchan is hasonló árakkal dolgozik ha beakciózza a terméket.Szóval max a haszonkulcs lehet kisebb amivel dolgoznak.auchanba is vettem hell 149-ért és monstert 279-ért :K

(#50645) kaskader

kaskader
(őstag)

Az itteni Pennyben is megjelentek a 355-ös Monsterek (amúgy érdekes, hogy adaptálták ezt a térfogatot, mert ez eredetileg a 12 unciás importok mérete)

Láttam kirakva egy csomót 250-ért, mondom de jó, vehetek fél literest ilyen bombaáron, megfogtam egyet, olyan karcsúnak érződött, aztán nézem ez kisebb :D
Viszont a pineberry Watt mindig 129, ami szerintem k@rva jó

(#50646) Melack

Melack
(PH! kedvence)

Visszatért a fahéjas-szilvás X-act.

(#50647) ToBeY válasza Melack (#50646) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

yassss :C

(#50648) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Sült alma ízű XIXO-t próbáltunk ma, olyan íze van, mint a folyékony almás pitének. Jobban szeretem a szilárd halmazállapotút, de akinek nincs ezzel baja, az próbáljon rá, nem fog csalódni. :DDD

(#50649) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#50648) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Szilárdat sem szeretem,szóval én kihagyom. :N

(#50650) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Tescoban (express) igen vastagon fog a ceruza,hell -211 monster - 411 ami abszolút vicc kategória!
Sajnálom azokat,akiknek nincs egyébb opció a vásárlásra.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.