Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-12-29 22:22:32

Mobilarena

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#50201) ToBeY válasza &rew (#50200) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Az élet kegyetlen mi? :B Ott a nagy vizen túl,nincs elég extrás energiás?! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50202) nagysandor79

nagysandor79
(fanatikus tag)

mennyiért merik adni az új hellt?

(#50203) ToBeY válasza nagysandor79 (#50202) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Amennyiért az összes többit 150-200huf között valahol (gondolom)

(#50204) ECHO2235

ECHO2235
(fanatikus tag)

ár bolt függő.
ahol vettem a többi 189volt, az új meg 219
drágábban viszi már a szállító is.

(#50205) DJ. Ru$y válasza nagysandor79 (#50202) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Kisbolt.. Ami új mindig drágább... A Hell valószínűleg ugyanolyan áron adja majd, mint a többit.

A kisboltos dolgon, meg nem kell meglepődni. Szokásos.

ECHO2235
Nem lennék meglepődve, ha ugyanannyiért kapnák... Csak a "new tag" dobja meg. Itt mikor bevezették az új Coca Zero-t, kb. volt 20% árkülönbség a kettő között érdekes módon, elült a nagy reklám meg minden most már ugyanannyi az is, mint a többi.

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50206) ECHO2235 válasza DJ. Ru$y (#50205) üzenetére

ECHO2235
(fanatikus tag)

Lent voltam Gödöllőn az italdiszkontos srácoknàl, pont akkor beszélt azzal aki neki viszi a Hellt és mondta hogy drágábban fogja kapni de ugyanazon áron fogja adni.
elv a Strong Focust is drágábban kapjâk

(#50207) kaskader

kaskader
(őstag)

Debrecen, Piac utcai nonstop

Végre magyar feliratos, nem matricás, vállalható 210 per darabért (gondolom azért, mert végre Mo-n töltik őket)

[ Szerkesztve ]

According to chemistry, alcohol IS a solution!

(#50208) ToBeY válasza kaskader (#50207) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Én még mindig csak valamilyen importossal találkoztam a kínaiban 270-ért,annyit nekem nem ér a dolog Bár lehet,hogy magyar és csak lehúzás...a címkét nem néztem meg.

[ Szerkesztve ]

(#50209) kaskader válasza ToBeY (#50208) üzenetére

kaskader
(őstag)

Én a 354-es Fantával voltam így most, sokféle íz volt (mindet ittam már), már nem ér nekem 380-at (másik boltban 410)

(#50210) ToBeY válasza kaskader (#50209) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Alapvetően nem iszom ilyen löttyöket,csak vizet (néha ice teat) szal ezt nem tudom átérezni. :B

(#50211) &rew válasza kaskader (#50207) üzenetére

&rew
(PH! addikt)

en hosszu napok ota keresek xdurance-ot mert nem emlexem az izere, de az egesz topik szereti. NINCS! :DDD itt acsingozok utana es keptelen vagyok talalni. csak nem rendelek mar neten sok penzert...

(#50212) kaskader válasza &rew (#50211) üzenetére

kaskader
(őstag)

Az íze tényleg fergeteges, mikor először ittam, majdnem leestem a székről :D
Ez a kicsi elvileg ugyanolyan, talán még több szénsavval, így csak jobb lehet.

Ne is rendelj, én már kétszer is megtettem, sok pénz bánta :D

[ Szerkesztve ]

(#50213) DJ. Ru$y válasza kaskader (#50212) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Amcsiban kicsit más a rendelés, ott nem kell egy Tej Pékárú vagy British hozzá... &rew simán amazonról tud rendelni ilyesmit. :DDD

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50214) kaskader válasza DJ. Ru$y (#50213) üzenetére

kaskader
(őstag)

Tudom, USA-ból ide bő 10000 km az út, ezért kerül 5-6-8 ezerbe a szállítás, ott helyben van, bizonyos esetben ingyen + az edrink ára is teljesen korrekt (350-400 per darab).
Csak itt szar így :D

[ Szerkesztve ]

(#50215) &rew válasza kaskader (#50214) üzenetére

&rew
(PH! addikt)

az elet kemeny. pl tulsagosan tuz a nap. lehetne kicsivel hidegebb a redbull. es nem ertem hogy nincs xdurance a kornyeken :DDD

(#50216) CoDWaW07 válasza &rew (#50215) üzenetére

CoDWaW07
(őstag)

Szegény, be kell érned a többi 30 Monsterrel és Rockstarral ;] :DDD

Amúgy arrafele Amerikában az Xdurance az nem valami cukormentes PH!os még?

ilyet
Én anno ilyet ittam, közelébe sem volt az európai verziónak.

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray

(#50217) &rew válasza CoDWaW07 (#50216) üzenetére

&rew
(PH! addikt)

nemtom.
ugy emlexem ittam mar ilyet is, de egyaltalan nem remlik az ize. a cukkermentesekbol tenyleg ritkan talalni finomat.

(#50218) DelArco

DelArco
(fanatikus tag)

Ez a white dragon tea monster nem is rossz. Végre valami ami nem annyira édes. Ez jöhetne Magyarországra is a sima boltokba mert 1800ért kicsit drága :)
A mango loco sem volt rossz.
Még van egy Java monster verzióm remélem az se lesz rossz.

Youth hides the key to salvation

(#50219) DJ. Ru$y válasza DelArco (#50218) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Nagyon sok minden finom, de nem fog jönni Mo-ra, nem vagyunk elég nagy piac. Látod most is, egy vagy két ízt kivonnak, hogy tavasszal jöhessen új. Ami TALÁN a Mango Loco lesz

(#50220) Laraxior

Laraxior
(Jómunkásember)

Nem is rossz ez a Grape XDurance. :D

*** Honda CBR 600 RR *** OPEL INSIGNIA *** "... ez dízel te k*rva..."

(#50221) Laraxior válasza Laraxior (#50220) üzenetére

Laraxior
(Jómunkásember)

Hja, meg egy ilyen is jár mellé:
N8J6C8 72KP3J
:))

(#50222) tipuka

tipuka
(PH! addikt)

ez a sárkány gyümis monster egész jó volt, a doboza meg nagyon tetszik, jól fog mutatni a polcon. :D
innék még belőle pár litert. :))

.▪ *-▪- -▪*- ▪- - -▪*-->>> Új bontatlan Alfawise T2056 eladó <<<--▪-*▪--▪ .-▪* -▪ -▪.*-- ....már 10 éve a hardveraprón...

(#50223) Blaise válasza Laraxior (#50220) üzenetére

Blaise
(PH! kedvence)

Hol lehet ilyet venni? :)

(#50224) ToBeY válasza Blaise (#50223) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Németországban... :P

[ Szerkesztve ]

(#50225) Blaise válasza ToBeY (#50224) üzenetére

Blaise
(PH! kedvence)

És itthon? :) Tejpékben, Angol Csemegében, British Store-ban tuti nincs.

(#50226) ToBeY válasza Blaise (#50225) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Ha azokban nincs,akkor szerintem bukó a dolog. :K
Kérd meg hogy postázzon neked egyet,bár a posta 8x annyi lesz mint az ital szerintem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50227) nagysandor79

nagysandor79
(fanatikus tag)

angliában vannak érdekes /különleges edrinkek?

(#50228) Bkv Videos

Bkv Videos
(újonc)

A héten először láttam a Sparban Ultra Citron, az Intersparban pedig MIXXD. Végre nem kell értük átutaznom a fél kerületet. A Sugárban a kínai üzletben már kapható az új Hell 200Ft/db. Valamelyik nap láttam egy videót Ázsia Centerből vásárolt kínai Red Bullról. Ma arra volt dolgom és én is vettem. Érdekes volt szénsav mentesen, de egyszer megérte kipróbálni. Itt kapható: [link]

[ Szerkesztve ]

(#50229) &rew válasza Laraxior (#50220) üzenetére

&rew
(PH! addikt)

csonlegyen! :DDD

(#50230) Laraxior válasza Blaise (#50225) üzenetére

Laraxior
(Jómunkásember)

Majd ha megyek haza akkor tudok vinni egy rakattal. :))

(#50231) ToBeY válasza Bkv Videos (#50228) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Mennyi volt chinese red bull?Vennék én is egyet.

(#50232) Bkv Videos válasza ToBeY (#50231) üzenetére

Bkv Videos
(újonc)

350 dobozonként. A sima RBk is 320-350 között vannak a legtöbb üzletben.

[ Szerkesztve ]

(#50233) UbeRsKillz

UbeRsKillz
(újonc)

(#50234) DJ. Ru$y válasza UbeRsKillz (#50233) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Elég várós, az ízét tekintve.

(#50235) oriic válasza UbeRsKillz (#50233) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Na errre kivancsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#50236) ToBeY válasza UbeRsKillz (#50233) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Nekem már kicsit uncsik ezek "berry-s" energiások.Mivel már legutolsó üzletnek is van ilyenje lidl,spar,tesco szerintem a hel-nek is volt hasonló íze.Azért megkódolom majd,hátha valamivel másabb lesz a többinél.

(#50237) kaskader válasza UbeRsKillz (#50233) üzenetére

kaskader
(őstag)

Na ha ez jó lesz, víz helyett is...

Tobey: igaz, de én a Watt-tól valahogy többet várok, nem 100%, hogy nagyon jó lesz, de sokkal nagyobb eséllyel :D
Remélem, úgy lesz limitált, mint anno a körtés, hogy csak cirka 5 évig lehetett kapni :D

[ Szerkesztve ]

(#50238) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#50236) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Hellé volt a legfinomabb szerintem a magyarok közül, a kis lime beütéssel, fúúú, de mocsok mód visszahozatnám a kínálatba, ha lehet.

(#50239) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Bementem a "kínaiba" hátha van már új hell. Az nem volt,de 250huf az összes monster - hát jól bevásároltam azokból. pl ultra citront eddig nem ittam,de talán ennyit megér. ;)

(#50240) rsanyi20 válasza UbeRsKillz (#50233) üzenetére

rsanyi20
(tag)

Ajj, de jól hangzik... Egy hete nem ittam emergiaitalt, kicsit vissza akarom fogni a dolgot, de akkor amíg nem találok ilyet, addig hagyom szenvedni a testem, és majd akkor megtöröm az önkínzást :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#50241) nagysandor79

nagysandor79
(fanatikus tag)

sikerült szereznem új hellt 180ft kettőt vettem. elsőre nekem édesebb mint a többi, a citrust nem érzem. és olyan fura érzés volt mikor lenyeltem mintha sűrűbb lenne mint a többi hell, egyszer iható. de nem lesz favorit nálam.
hasonló érzés akkor éreztem mikor megkóstoltam a nutellás teát. az első korty után mintha a sűrű nutellát innék. pedig csak egy tea volt.

(#50242) .noxwill

.noxwill
(PH! kedvence)

Tré a felhozatal errefele, de azért fele lehet botlani dolgokba erre arra :D

All→M8

(#50243) rsanyi20

rsanyi20
(tag)

2 Hete nem ittam energiaitalt, lehet beképzelem magamnak a dolgokat, de kicsit mintha jobb lenne. Előtte napi 2 megvolt, volt már hogy megfájdult a fejem tőle, de így hogy nem iszom, igazábol semmi bajom.
De igazábol egy kérdésem lenne: Van olyan aki hetente-kéthetente egyszer iszik energiaitalt, úgy higy előtte naponta ivott? Kiprobálnám az újdonságokat, de félek hogy visszaesek, azt meg annyira nem szeretném, mert amúgy is magas a pulzusom, ideje volt visszavenni belőle, de azért az a heti 1 szerintem nem lenne gáz :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#50244) kaskader válasza rsanyi20 (#50243) üzenetére

kaskader
(őstag)

Bárcsak tudnék segíteni :D

Az tuti, hogy mikor egy nap nem ittam meg reggel a szokásos fél litert, délután 4-4.30 körül lüktető fejfájás tört rám, amire gyorsan ittam egy Hellt és mint a fájdalomcsillapító, úgy szüntette meg :D

(#50245) ToBeY válasza kaskader (#50244) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Én is ezt tapasztaltam,amikor elfogyott az enrgiásom...Egy napot kihúztam,de másnap bevágtam egy hell strongot. :K
Egyébként már áltam le hosszabb időre(május-szeptember),az első három nap kegytlen,az egy hét simán sz*r,de utánna minden ok.

(#50246) takacsbotond

takacsbotond
(őstag)

Sziasztok! Nem tudjátok mi lett az OXXO-val? Egy ideje már sehol se látom, pedig a bodzsás és a szőlős nekem nagy kedvenc volt. :(

Vissza a régi hardveraprót!

(#50247) ToBeY válasza takacsbotond (#50246) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Nem tudom,de nálunk egy boltban kb év eleje óta 99ft szórják kifele(talán megszűnik) Mondjuk mindig tálca számra van,úgyhogy nem tudom...
Teljesen ráálltam a szőllősre,málnásra és sz origra ( bodzát utálom)

[ Szerkesztve ]

(#50248) szekra válasza rsanyi20 (#50243) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Manapság heti 1x iszom, inkább kávézom már helyette, napi 3-4x. Tervezem a kávézást is abbahagyni, és áttérni a zöld teára.

[ Szerkesztve ]

(#50249) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Ez az ultra citron valóban nem nagy eresztés.A citromhoz képest szerintem túlságosan édes...(az az édesítőszer miatt van)

(#50250) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#50249) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Cukormentes Rossi beütése van szerintem.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.