Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-12-29 22:22:32

Mobilarena

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#50351) scope2007 válasza DJ. Ru$y (#50349) üzenetére

scope2007
(PH! kedvence)

debrecenben egy bontatlan dobozt át tudnék adni :)

ToBeY
jaja én is bírom nagyon, PLUSZ más sosem kér, iszik belőle :D

[ Szerkesztve ]

SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDi

(#50352) DJ. Ru$y válasza scope2007 (#50351) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Sajnos barátnőm elköltözött, szóval már nem tudom megoldani, de köszi a felajánlást. :R

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50353) kaskader

kaskader
(őstag)

Nem hittem volna, hogy én leszek itt szerencsésebb helyzetben, de itt még mindig van Assault, nem is egy boltban. :P
Ha jövő héten látok valahol 12-es zsugorral, azt veszek..

[ Szerkesztve ]

According to chemistry, alcohol IS a solution!

(#50354) ToBeY válasza kaskader (#50353) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Vidéknek az az előnye,ami egyben a hátránya is.Lassabban jut el oda a cucc,de lassabban is fogy el,mivel nincs akkora vásárló erő mint pl BP-en.Itt volt hogy reggel kiraktak 3tálca punch monstert,de délután kettőre már nem volt egy darab sem.

(#50355) Jarod1

Jarod1
(PH! addikt)

Nem rossz a Hell active, egész jó citrusos -60% cukor.

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#50356) &rew válasza ToBeY (#50322) üzenetére

&rew
(PH! addikt)

nem allok jol :D
ecceruen nem konnyu itt olyat talalni. megyek majd mexikoi meg kinai boltokba, hatha...

(#50357) ToBeY válasza &rew (#50356) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Jajj te szegény,nem találsz csöves energiást :U Biztosan akad valami kinai/japán grocery arrafelé.
Szívesen küldenék egy kobrát/viperát az elég betyáros. :DDD Csak hát az a fránya shipping...

(#50358) kaskader válasza &rew (#50356) üzenetére

kaskader
(őstag)

Xdurance azóta se? :D

(#50359) &rew válasza ToBeY (#50357) üzenetére

&rew
(PH! addikt)

ahh, kobra/vipera megvolt otthon, ne aggodj :D itt kene valami kincset szerezni. az ilyen kis peldanyszamu 'bio' eitalok es shotok iz szempontjabol tudnak vegtelenul pocsekak lenni, csak dragak. szoval nem teljesitik a kovetelmenyeket :)

kaskader: ja, semmi. sehol. pedig mar sokkal tobb helyet megneztem, mint szoktam.

(#50360) kaskader válasza &rew (#50359) üzenetére

kaskader
(őstag)

Na ez érdekes, itt nálunk már szinte mindenhova eljutott a 250-es XDurance, én is tudnék venni a helyi boltban :D

[ Szerkesztve ]

(#50361) EmberXY

EmberXY
(PH! addikt)

Üdv!
Ma találkoztam először a Hamilton-féle Monster cuccal (pedig nem számít újdonságnak :D), igazából arra lennék kíváncsi, miért pont piros lett?

Up the Irons!

(#50362) DJ. Ru$y válasza EmberXY (#50361) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Biztos a piros a kedvenc színe... :DDD

Erre szerintem senki nem fog tudni választ adni, ha csak nem írsz az USA Monstanak. ;]

(Esetleg figyelemfelkeltés.)

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50363) ToBeY válasza &rew (#50359) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Menj vissza Kínába,ott biztos akad jó pár furcsaság. ;]

(#50364) EmberXY válasza DJ. Ru$y (#50362) üzenetére

EmberXY
(PH! addikt)

Kicsit azért utánajártam, ő kérhette ([link]), mert az életében sok helyen jelen van ez a szín, és ami az ízét illeti, elsőre eltalálta a Monster pont azt, amibe beleszeretett, szóval levonva a marketing bullshitet és a kötelező PR rizsát és a csodák valószínűségét, kb az jön ki, hogy így sikerült, oszt' jóvan, egy kis mellékes bevételnek jó lesz. ;]

Komolyra fordítva, azért érdekes a dolog számomra, mert egyértelműen az F1-es pályafutására van kihegyezve ez a "limited edition", (rajtszám, addigi vb címek száma...), nem pedig a magánszemélyére, és így a domináns piros színt nem értem. Egyedül azt tudom elképzelni, hogy Senna miatt van (sárga sisak, piros overál), köztudottan ő a példaképe, de mivel ezt így nem kommunikálták, marad az értetlenség. (Mert ugye a Ferrarinak miért akarna ezzel kedveskedni? :D )

Up the Irons!

(#50365) ToBeY válasza EmberXY (#50364) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Azért piros a doboza mert "red grape" ízű vagyis piros szőlős magyarul. ;)

Nem kell nagy dolgot bele látni,ez nem az a kategória "hogy mire gondolt a költő" :)

[ Szerkesztve ]

(#50366) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Btw rohadt jó szerintem ez az új hell! kb eltalálták az ízlésemet 1:1-ben. Nem édes,citrusos,de azért tuttis is :C

[ Szerkesztve ]

(#50367) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#50366) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Hidegen ittad? Hidegen szerintem kevésbé kiérezni a tuttit, még finomabb, mint szobahőmérsékleten.

(#50368) EmberXY válasza ToBeY (#50365) üzenetére

EmberXY
(PH! addikt)

Bocsánat, ki nem találtam volna...
Nem tudtam, hogy itt nem lehet gondolkodni sem, többet nem fordul elő, ígérem. ;)

Up the Irons!

(#50369) ECHO2235

ECHO2235
(fanatikus tag)

nem saját kép, de már megmutatta magát ^^ lehet keresni szépen lassan :) én is azt fogom :P

[ Szerkesztve ]

(#50370) ToBeY válasza EmberXY (#50368) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Dehogynem,mindent lehet! :K (majdbem)
Csak fölösleges túlspilázni a dolgot,mert általában faék egyszerű a megoldás. :DDD

Lehet szimplán a mögötte lévő marketing gépezet azt mondta neki, hogy Lewis neked a piros doboz tetszik hidd el! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50371) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#50367) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Igen hidegen ittam.Így valóban jobban érezhető a citrusos íz,és csak utóízben jön meg a tuttis íz (lehet ezért is jön be nekem ennyire :B )

(#50372) DJ. Ru$y válasza ECHO2235 (#50369) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Pedig már akartam mondani, hogy jók a körmeid. ;]

(#50373) ToBeY válasza ECHO2235 (#50369) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Kíváncsi leszek mennyivel jobb/rosszabb mint a Watt almás-körtés energiása vagy mint a penny hasonló itala.

(#50374) kaskader válasza ToBeY (#50373) üzenetére

kaskader
(őstag)

(Nekem) Watt alma-körtéből csak az első gen. volt fergeteges (azóta se ittam jobbat semmiből), sajnos azóta a Dragster almása finomabb, de azért nyilván meg fogom kóstolni ezt is. ;]

Sőt, az Adrenalinnak is van alma-körte-lime íze, nekem az naggggyon bejött, főleg ilyen 130-ért.
Ha lenne itt, nagyon venném..

(#50375) ECHO2235 válasza DJ. Ru$y (#50372) üzenetére

ECHO2235
(fanatikus tag)

grrrr :D

(#50376) ECHO2235

ECHO2235
(fanatikus tag)

Körte és Karamell
az új Spar energy

(#50377) Melack válasza ECHO2235 (#50376) üzenetére

Melack
(PH! kedvence)

Ez az S-Budget ízekhez jön, vagy vmi más?

Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#50378) ECHO2235 válasza Melack (#50377) üzenetére

ECHO2235
(fanatikus tag)

más sparos energy nem nagyon van :P
úgyhogy igen

(#50379) oriic válasza ECHO2235 (#50376) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Karamell? WTF?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#50380) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Én szeretem a körtés energiást,de lassan ez is olyan lesz már mint a feketeribizlis,minden boltnak lesz belőle.
Semmi fantázia,semmi kreativitás csak másolás. :U Legalább külföldről másolnának...

A karamellás meg szerintem olyan lesz mint a tavaly a Xixo mogyoró - csak egy edés gejl vacak. :(((

[ Szerkesztve ]

(#50381) ECHO2235

ECHO2235
(fanatikus tag)

nyah sorry a zsák posztért, közbe meglett nekem is az új Hell
érdekes hogy nem egyszerre kezdték teriteni a 2 ICE cool-t hanem most csak a Körtés jött
természetesen körte tuttifrutti kombó
igazából majd behűtve több véleményem lesz, nem rossz, jobb mint a watt, szerintem, de ha őszinte akarok lenni, hanyatt nem estem tőle

(#50382) Ventur@

Ventur@
(senior tag)

Nos, csodával határos módon tudtam Miskolcon venni - mondjuk úgy hogy - azonnal Hell IceCool Pear-t. Első benyomásom, az hogy illatra meg van a körte, ízre viszont erősen savanyú az eléje, majd jön egy édes íz és megjelenik benne a körte. Buborék is kellemes benne és a büfi meg tele van körte ízzel :D .

Azt mondom, így elsőre, hogy ez egy jó választás volt és számomra erősebben körtés, mint a Watt-é. Tetszik :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#50383) Melack válasza ECHO2235 (#50378) üzenetére

Melack
(PH! kedvence)

Azt hittem körte-karamell kombó lesz, nem külön :D

(#50384) ECHO2235 válasza Melack (#50383) üzenetére

ECHO2235
(fanatikus tag)

a Sparos a körte karamell
a Hell Körte tuttifrutti

közben teszt alatt a Sparos Körte Karamell is
és
hűtve még ütősebb lesz, de így is elég epik cucc lett
szerintem nagyon odabasz ^^

(#50385) ECHO2235 válasza EmberXY (#50364) üzenetére

ECHO2235
(fanatikus tag)

Ha megnézed akkor a színeket a sisakja alapján hozták össze, és nyilván ő kérte, mivel az egész tervezésben jelen volt, mindent az alapján csináltak ahogy ő kérte, mert ez a saját íze.
igaz nem nagyon haladnak a korral, még mindig csak 3 csillag van a dobozon és a szöveg se változott, pedig már 4x világbajnok, sőt, nem sokára már 5x
ahoz képest hogy a saját tervezése..

(#50386) oriic válasza Melack (#50383) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Na az lenne az igazán meglepő. :DDD

Live-Die-Respawn

(#50387) DJ. Ru$y válasza ECHO2235 (#50385) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Azért a marketinget sem kell benyalni teljesen, biztos lehetsz benne, hogy nagyon kevés köze volt ahhoz, hogy ez ilyen lett, megrajzolták, megmondták neki, hogy ezt mondod és kész.

(#50388) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#50387) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Ez tutira így lehet!
Múltkor állt mellette egy ember,és bizonyos időközként A kulacsot nyomta a kezébe,és bizonyos idő múlva B kulacsot.
Szóval még arra is van ember,hogy mikor mennyit és mit igyon.

(#50389) EmberXY válasza ECHO2235 (#50385) üzenetére

EmberXY
(PH! addikt)

Soha nem fogjuk megtudni, de az nekem is eleve gyanús, hogy elsőre eltalálták az ízlését, rögtön az első változatot jóvá is hagyta, na persze, ennyire egymásra voltak hangolódva. :D
A szav. ideje mindenesetre 2020 májusáig jó, szóval egy darabig még keringhet ez a széria, bármennyit gyártottak/gyártanak is belőle, de én is szívesebben látnám már az 5 csillagos verziót.
Az íze egyébként nem nagyon jött be, de dísznek jó lesz.

Up the Irons!

(#50390) szekra

szekra
(Topikgazda)

Körtés karamellás s-budget wut :D

(#50391) Melack válasza oriic (#50386) üzenetére

Melack
(PH! kedvence)

Lásd lejjebb. Wut ;]

(#50392) ECHO2235 válasza EmberXY (#50389) üzenetére

ECHO2235
(fanatikus tag)

és ki mondta hogy elsőre eltaláltàk? :D kitudja hanyadik verzió lehetett.
na mindegy, ennyire azért ne pörgessük túl a dolgokat, de Hamilton nem az az ember akinek ezt és ezt mondja akárki hogy ez így jó lesz és te azt mondod hogy így van mehet.

(#50393) DJ. Ru$y válasza ECHO2235 (#50381) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Töltik már a szilvásat is, kék lesz a doboza, nem tudom mennyire fog színben eltérni a kivis színétől, de kék az 100%.

(#50394) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#50393) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Ha az a kék inkább lilás lesz,esetleg sötétkék akkor jó lesz.

(#50395) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#50394) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Se nem lilás, se nem sötétkékes a doboza. Szerintem még világosabb is talán, mint a kivi doboza.

(#50396) EmberXY válasza ECHO2235 (#50392) üzenetére

EmberXY
(PH! addikt)

Ő saját maga mondta, az #50364-ben linkeltem is, de újra már nem teszem meg, ha write only, akkor write only. Én kérek elnézést, hogy egyáltalán idepofátlankodtam, nem nekem való ez. :D

Up the Irons!

(#50397) ECHO2235 válasza DJ. Ru$y (#50393) üzenetére

ECHO2235
(fanatikus tag)

zsiiir
nagyon kíváncsi vagyok
remélem legalább az valami lesz

(#50398) ECHO2235 válasza EmberXY (#50396) üzenetére

ECHO2235
(fanatikus tag)

nem úgy értettem, mindegy.. nem kell feleslegesen a semmiért felkapni a vizet vagy bevàgni a durcit :) nyugi van ;)

(#50399) sing1ep1ayer

sing1ep1ayer
(őstag)

Monster Assaultot (kólás) kivonják a forgalomból? Olyan szinten nehéz beszerezni, mintha valami külföldi csempészáru lenne, pedig messze a legjobb íz.

(#50400) ToBeY válasza sing1ep1ayer (#50399) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Igen,ezerszer ki lett tárgyalva lapozz vissza pls. :K

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.