Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz emre #5155 üzenetére

    Csatlakozom....ugyan így vagyok ezzel én is: T20 szeretem, egészen jól is megy vele, de a Pershire vmiért nem tudok ráérezni. :( Igaz, hogy még édes keveset játszottam vele, biztos majd össze szokunk idővel és csaták számának emelkedésével! :K

    Napfénysüti: Hasonlóak az érzéseim a T32-el kapcsolatosan, bármit is teszek - sebzek 3500 körül és ölök 5, de a csapat retardált, akkor nincs mit tenni, max ez: FUCKING idiot NOOB team! :DDD Vmiért mindig T9-T10-be teszi be a T32, ha esetleg Sergej nem lenne a túloldalon és nem figyelt, akkor pedig olyan agyhalott csapatba, ahol én vagyk a legjobb.....én....én....Te atya ég, akkor már régen rossz! :B

    Jolet: Nem akarok senki pártjára állni, mert az ilyen értelmetlen vitákat nem tudom hová tenni, de abban igazuk van a srácoknak, hogy használhatnád a SZERKESZTÉS funkciót! Percenként írsz új hsz, ahelyett, hogy az előzőt módosítanád!?

    marked one: ma 16:30 után fent tudok lenni a játékban, esetleg ha Te is fent leszel és épp van időd, szívesen mennék Veled pár kört a Pershikkel, hogy tanuljak egy kis trükköt, mit is kellene velük csinálni!? :F :U

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák