Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simron

    tag

    válasz Cseri0058 #50117 üzenetére

    Nem kötözködésből írom, de vicces amikor a játékélményt magasztaljátok az egekbe egy olyan játéknál, amivel még senki nem játszott egy percet sem. A WT GF-ről kiadott viedókból azt le lehetett szűrni, hogy grafikailag szép a játék, de a fenomenális játékélményre miből következtettek? Nekem a videók alapján inkább tűnt parasztvakításnak (füstokádó kipuffogók, a lánctalpról szerteszét repülő sárdarabok, rozsdás páncélzat) a játék, mint fenomenális játékélményt nyújtó és a WOT hibáitól mentes játéknak. Nem követtem a fejlesztését mostanában, de pl a tüzérségi támogatás is elég vicces dolog, az aztán marhára nagy játékélményt fog nyújtani, amikor egy klikkelésre szétlőnek egy egész területet, te meg csak nézed távolról, vagy a távolban lévő tank lövése és megsemmissítése, ha nem mond semmit a program, akkor észre se lehet venni, annyira távoli kis pont a videón az ellenséges tank, miközben a játék nem egy valósághű szimulátor (ahol tényleg csak egy távoli pont lenne egy ellenséges tank), hanem egy arcade tankos lövöldözős játék. Én attól tartok, hogy a csili-vili grafikai megoldásokon kívül nem lesz minőségibb játék a WOT-nál, ja és mivel sokan várják, valószínüleg a mezőny az első perctől kezdve ugyanúgy tele lesz paradicsom-harcosokkal, mint a WOT-ban.

Új hozzászólás Aktív témák