Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cseri0058

    őstag

    válasz simron #50124 üzenetére

    tudod mekkora feelingje van mikor mész egy ellenséges tank felé és mikor rád lő csak úgy repkednek rólad az alkatrészek? Majd próbáld ki amikor már nyílt lesz, meg fogsz lepődni. Ha te magad játszol simán észre lehet venni arcadban és realistikusban is az ellenséges tankokat. simulátorban már nagy kihívás ez a dolog. Egyszerűen amíg nem próbálod ki a játékot addig nem is értem, hogy írhatod le ennyire. Szerintem a megjelenés után a wotot fogod majd fikázni...
    Tüzérségi támogatás pedig úgy működik, hogy amint "lekérted" eltelik kb 5 másodperc mire megjön az első lövés aztán megint egy kis idő után jön még egy és így még egy aztán jön a nagyobb bumm. Ez szerintem a kempelő majmok ellen nagyon is hasznos lesz. Másrészről ha ezt már tudod akkor simán lelehet vágni, hogy most biza ide tüzérséget kértek és simán ellehet zúzni onnan még időben...
    realisticban az is tetszik, hogy nem mutatja meg mennyivel kell följebb céloznod, hogy eltaláld a célt. teljesen rajtad múlik, hogy eltalálod-e vagy sem..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák