Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz L4mie #42643 üzenetére

    A "maximum 5" igencsak eltérő esélyeket jelentene mondjuk egy Type T-34 és egy FV215b (183) esetében. :)

    Én továbbra is azt mondom, hogy elég az árukat jól megnövelni, mondjuk hatékonyságtól függően +75 / +150%, így már bőven veszteséges lenne a köre annak, aki spammeli.
    Mondjuk a WG által tervezett sebzés redukálás sem rossz, APCR esetében ez még valamennyire realisztikus is.

    dfsz34: "Az ár szinte mindegy, mert ha valaki már nem húz tankokat, csak kevés ágat, akkor a mostani akciókban sokszor tízmilló kreditet tudott felhalmozni."
    Lehet, de ha tényleg alaposan felemelnék az árát, akkor idővel elfogyna az a bizonyos felhalmozott összeg, és ők is leszoknának róla.
    Azon kívül akiket említesz, szerintem a játékosok kb. 10%-a, és nem beszüntetni akarjuk az arany használatát, csak nagy mértékben redukálni, és ez pontosan ezt eredményezné.
    A múltkor is felnéztem a ......... osztag TS-ére, és megkérdeztem hogy milyen tierben nyomják, mert lehet tudok jönni szakaszba. Válasz; "T6-ban, mert nincs pénzünk, gyűjteni akarunk."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák