Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz kchryss #219601 üzenetére

    "Mint írtam annyira felnyomták a páncélt azon a szinten hogy a legtöbb tank állja a sarat a gold ellen is" - nu, ezzel a mondattal több baj is van (nem is kicsik). Ez egyik -számomra legfontosabb, hogy innentől kezdve aki nem golddal lő az szopik, mert jelentősen nehezebb a dolga, mintha nem is lenne gold a játékban. Tudom, hogy ilyenkor azzal szoktatok jönni -goldfanok-, hogy nekem is adott a lehetőség, meg lehet venni kreditért is a prémium lőszert. Igaz, de aki nem fizet a játékért (értsd: nincs prémifiókja permanensen és meta 8-as prémtankjai) és nem lila játékos, azok gazdaságilag nem tudják az ilyen csatákat kitermelni. Ugyanakkor abban sincs igazad, hogy a golddal nem szednek gondolkodás nélkül szanaszét. Szomorú tapasztalat, hogy bemegyek masszív meddel (pl.: 121, 430U) az első -a csöben lévő lövés még pattan, aztán jönnek golddal és átlövik a toronyfrontodat. A 10-es nehezek egy része ennél masszívabb, de ott is sok kellemetlen percet okoz az ész nélküli goldspam, míg a HE inkább egy lehetőség a szorult helyetekre, de abban tök igazad van, hogy sokat gondolkodni nem kell vele.

    Swinegod #219602: régen a ranked nagyon király volt, igazi felüdülés. Most egy óra ranked után megyek vissza sziesztázni randomba, akkora a böszmeségek vannak, hogy komolyan meg tudok lepődni rajtuk. Két arty minden meccsben fixen be van drótozva, ellenben a könnyű tankok minta nem is lennének a játékban. Én sajna csak 5 bónusz csatát kaptam, de tegnap több, mint két óra alatt csak négyet tudtam felhasználni.. No comment. Mondjuk azt el tudtam érni, hogy legalább stráfot ne veszítsek, de tényleg nagyon kimerítő -érzelmileg is-, hogy nyilvánvaló vesztes csatában is érdemben vergődj az utolsó lövésig is.. :F

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák