Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    Tegnap pont éjfélkor sikeresen befejeztem a maratont. Bekerült a garázsba a LIS. Nem volt egyszerű. Obj430-cal játszottam főként meg batchat és Obj 268 4. Néha egy-két kört toltam a Cromwellel is. Tegnap azért az rng nagyon ellenem játszott. Megint előjött, ami a rankednél, hogy annyira szar winrate-em lett, amit a játékom szerintem egyáltalán nem indokolt. 1400-1500 wn8, ami még mindig a zöld kategória, ha nem is kiemelkedően jó, na most ehhez 43-46%-os winrate tartozik. Ami nem is érdekelne, ha ez nem befolyásolná a megszerezhető xp-t. Azért nem mindegy, hogy 600-700-at kapok, vagy 200-at. Mert ha a csapat gyorsan hullik el, akkor még top xp-vel se megy nagyon 300 fölé. Persze előfordult, hogy vesztes csatára is kaptam 600xp-t, de nem ez volt az általános. Ráadásul a végén az rng is átállt a másik oldalra. Akkora homályokat lőttem a 268-cal, hogy csak lestem. Az utolsó (utolsó előtti) csatában is az volt, hogy lőttem 2,7k dmg-et és nem is bokorban sunnyogva, hanem egy jpze100-zal meg wz-vel küzdöttem face to face. Lett több, mint 700 xp-m, ezzel pedig nem kerültem be az első 10-be. Mondom wtf? Szóval kellett mennem még egyet. Ott 900dmg-em lett, és bőven az első tízben voltam. Pedig ott szinte nem voltam 300m-en belül ellenséges tankhoz képest. Mindegy, megvan, most egy darabig nem játszok, vagy csak nagyon-nagyon csökkentett módban.

Új hozzászólás Aktív témák