Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz po1son #160643 üzenetére

    • A Dragon’s Ridge egy érdekes kísérlet volt, de nem működött. A pálya nehezen volt játszható, a domborzat túl meredek volt és kicsik voltak a megkerülő utak
    Aha. Ezért imádtam azt a pályát, mert nehéz volt játszani.. aha....
    Mellesleg azon tanultam meg artyzni, élmény volt. Pont tegnap néztem Jingles régi videóját ahogy az akkori Lorraine 40Tvel (ami T8as volt) mit alkot a pályán.. Azok a hangok, az a grafika, olyan nosztalgikus érzésem támadt...

    • Vannak terveink a szándékosan megfulladó artyk büntetésére.
    Nekem is. Felkötni! :))

    • A kedvezményes MM-ű tankok valószínűleg buffokat kapnak, hogy a Tier X-es járművekkel is harcba tudjanak szállni
    • A Wargaming nem akarja ezeket a járműveket OP-vá tenni, csak azt szeretnék, ha kényelmesen lehetne velük játszani az új MM-ben

    Szuper, mikor esedékes, Type59em várja. (A T34emet meg nem érdekli, mindkettőt 2012 március körül vettem.. Pontosabban a T34et szinte rögtön azután, hogy T9 helyről kivették a fából, a Type59et meg valamivel előtte.) :) Jó lenne megint úgy játszani vele, mint amilyen volt.:D

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák