Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Viktoár #159366 üzenetére

    Teljesen papírból van, szóval páncél az 0. Az összes 7-es td között ennek a legrosszabb a camo-ja. Nagy böszme alakja van, mellé sem lehet lőni. Az ágyúja nagyon pontatlan és kicsi az oldal irányú kitéríthetősége. Így gyakorlatilag közelharcra és sznájpolásra is alkalmatlan. Az egyetlen jó dolog benne, hogy jó az átütése és aránylag fürge, de minden másban olyan rossz hogy ezeket az előnyeit nem tudja kihasználni.

    A 8-ast nemrég átdolgozták amikor lecserélték a 10-est is. Kapott egy táras ágyút és talán kicsit javítottak a páncélján. Statok alapján az sem tűnik kiemelkedő tanknak, de talán már megüti a "használható" kategóriát.

    Én inkább úgy döntöttem, hogy nem ér ennyi szenvedést a 10-es és egyelőre hanyagolom ezt az ágat. Van sok fontosabb tank amit ki kell húznom. :)

    Ha már kihúzod akkor azért próbáld ki, lehet neked mégis bejön, bár sok esélyt nem látok rá.

    Az amerikai táras ágon is vannak szívatós tankok, de ennyire használhatatlan azért nincs ott és a 10-es is életképesebb szerintem, mint a francia 10-es td.

Új hozzászólás Aktív témák