Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    Kollégám elkészítette a PWM erősítőt egy ásványvizes kupakban. :D Nagyon jól működik igaz hogy 12V-al túl magas volt a min fordulat(650rpm) ami nekem hangos volt ezért 5V-al működtetem. Így már le tudom vinni a min fordulatot ~300rpm-re ami tökéletes Idle-ben, 5V-al a max fordulat ~700rpm ami 8db ventivel elégnek kell lennie. Most már késő van ezért a játék tesztek majd később de az Idle hőfokok egész jól alakulnak. Az Idle vízhőfok eddig 29.5 C°-ban stagnálnak 24 C°-os szobahőmérséklet mellett. Persze gyorsan futtattam egy IBT tesztet és azt kell mondjam hogy nagyon elégedett vagyok főleg úgy hogy a teszt után Idle vízhőfok visszaállt 29.5 C°-ra. Az IBT teszt alatt a vízhőfok ~32 C°-ban maximalizálódott úgy hogy a venti fordulat nem ment följebb ~550rpm-nél. Na ezért kell brutális ház és rendszer, ha most valaki közületek itt ülne a gép mellett szerintem fülig érne a szája örömében. :D Halk de brutálisan erős minden tekintetben, természetesen a vízrendszerre gondolok elsősorban. Természetesen a képen látható ventikábelek el lesznek rejtve.

    Néhány kép de készítek normális képeket is csak még le kell cserélnem 2db csatit + berakom az UV ledeket is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák