Hirdetés

Aktív témák

  • slug

    senior tag

    Egy ír, egy olasz és egy magyar ülnek a bárban, valahol New Yorkban. Állati jól érzik magukat és egyetértenek, hogy ez egy nagyon frankó bár. Aztán az ír azt mondja:
    - Ja, ez egy tényleg frankó bár, de ahol én születtem, Dublinban, van egy ennél sokkal jobb. MacDougal a bár neve, és ott rendelsz egy piát, aztán még egyet, akkor MacDougal személyesen kihoz egyet ingyen!
    A többiek egyetértenek, hogy az tényleg egy jó hely lehet. Utána az olasz kezdi mondani:
    - Viszont ahol én születtem, Parmában, ott van egy annál is jobb kocsma: a Vinni kocsmája. Ott, ha iszol egy piát, Vinni hoz egyet ingyen. Veszel még egyet, Vinni hozza a következőt ingyen.
    A többiek egyetértenek, hogy az tényleg egy jó hely lehet. Végül a magyar jut szóhoz:
    - Azt gondoljátok, hogy annál jobb hely nincs? Ahonnan én származom, ott van egy hely, úgy hívják: Gurító. Na, ott, ha bemész, akkor rögtön fizetnek neked egy piát. Aztán, ha megittad, akkor még egyet. Utána fizetnek egy harmadikat is, majd hátravisznek
    - Ezt már nevezem! - mondja a másik kettő.
    - Az tényleg egy fantasztikus jó hely lehet!
    - De mondd csak - kérdi az ír-, ez valóban megtörtént így veled?
    Mire a magyar:
    - Hát, igazából nem velem, hanem a nővéremmel!

Aktív témák