Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JJános

    addikt

    válasz euchi #5716 üzenetére

    Honnan idéztem? Nem mindegy neked, ha úgy is elveted majd? Az én verzióm az, amit erről tudok többször többféleképp leírtam. A te verziód meg a kétely, a kételkedés. És nem az vezet, hogy valamit megértsél, hanem fogást keresel rajtam. Mindvégig képmutató módon.
    Közös verzió az, amikor ketten megegyeznek. Hát ilyen nem történt.
    Érdekesnek találod, hogy Isten ígéje ilyen dolgokat is kijelent? Tényleg érdekes.
    Nem engedtem szabadjára a fantáziámat. Te engedted szabadjára a gyűlöletedet.
    És nem fura, csak neked! Nekem például nem fura. Nekem ez a dolog szent. De sejtettem, hogy erre megy ki a játék, hogy be tudj szólni, hogy le tudj ugatni, hogy alázzál.
    Ha normális ember lennél, gondolkoznál rajta, de te csak a fogást keresed.

    Baromi nehéz az igazságot megérteni. De a hazugság, az jöhet? Azt megeszed?

    Itt most kijelentem mindezekért elhagyom ezt a topicot, mert sok az aki alázni akar csak. Érteni meg nem. Én pedig ismerem az igazságot, és az igazság is ismer engem.

    Majd lesz meglepetés, ha valaki ezeket számon fogja kérni, hogy miért nem hittél? Miért nem hittek keresztelő Jánosnak. Én nem hozzá mérem magam, csak hasonló az eset.

    Lesz sok pofáraesés az előtt, aki mindenki szándékát ismeri. Mert Ő majd megfizet mindenkinek a szándéka szerint! Mindenkinek! Képmutogatóknak, farízeusoknak, viperák fajzatainak.
    Nekem is. És reménykedek abban, hogy én jót kapok, mert semmi rossz szándék nem volt bennem.És az én reménységem meg nem szégyenül.
    És kívánom minden topicot olvasónak, és írónak hogy kegyelmet találjon az ítélő előtt. Mert nem vagyok ítélet kívánó, sem roszmájú.

    Elmegyek, mert elüldöztök. Nem jövök többet, és ne írjatok, mert nem olvasom el.
    Lehet érteni? Ne írjatok, mert nem olvasom el.
    Aki akar írjon privibe! Isten áldjon meg benneteket, és térjetek meg, mert elközelgett az Isten országa.

    2007-05-06 óta itt!

Új hozzászólás Aktív témák