Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolio3

    senior tag

    válasz viera #17466 üzenetére

    Megnézted az Edge panel beállításainál? Mert ezer módon be lehet állítani, köztük azt is, hogy milyen applikációkra jelezzen, milyen színnel, a vastagságát, meg még pár dolgot. Odáig meg van, hogy Beállítások-->Edge kijelző. Itt be lehet kapcsolni, hogy világító szélek erre kattintás. Lehet állítani, hogy bekapcsolt, kikapcsolt képernyőjén, és mindig. Csak hogy ezzel NINCS vége! Gördítesz lentebb, ott ki tudod választani mely alkalmazásokra értesítsen, és van egy speciális beállítások is a legalján, ott színt, meg vastagságot, átlátszóságot is lehet állítani. Ha ezek megfelelően be vannak állítva, akkor biztosan működni fognak. Nekem legalábbis működik minden olyan appra, amit beállítottam. Messengerre és Facebookra régebbi verziót használok, Facebooknál még 30-as verzió körüli. Ott még működik a névjegy szinkronizáció, ami nálam fontos. Ezért az van, Messengerből is 100 alatti. De ezeknél semmi gondom nincs.

Új hozzászólás Aktív témák