Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz RaveForce #26544 üzenetére

    Lehet, hogy elfogult vagyok és csak annyi a baj, hogy még nem csiszolódtunk össze rendesen 3 hét alatt...
    Nem tagadom, hogy hiper kritikus vagyok! Annyi viszont biztos, hogy senkit nem akartam megbántani, vagy elrontani a szórakozását/örömét azzal, hogy talán kissé rosszallóan írtam a telefonról! Szóval peace!

    Nade, hogy ne csak off legyen:

    1.) Tegnap becikam kedvéért kitoltam az SD kártyámat. A kérdés: Befolyásolhatja e ez a telefon sebességét? Ha igen, akkor miért/hogyan? (csak zenék és képek vannak rajta). Ha kiderül, hogy a kártya a gyenge láncszem, akkor majd megkérdezem, hogy milyet vegyek helyette?! :)

    2.) Hogy lehet bekalibrálni az iránytűt? Eddig csak az edge panelről sikerült elővarázsolnom, ahol mutatja, hogy merre hogyan forgassam a telefont. Hiába követem az itinert, előbb kapcsol ki a képernyő, mint kalibrálódna az iránytű. Ha tapogatom a képernyőt, hogy ne kapcsoljon ki, akkor is azt írja, hogy menjek olyan helyre, ahol kisebb az interferencia.

    If you don't know where you are going, any road will take you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák