Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz Arnol #64 üzenetére

    Hali!
    Immár több, mint fél éve gyűrök egy 1070 FTW DT Gaming-et, lekopogjam, a legnagyobb megelégedésemre. Én szoftveresen állítottam be (pedig double-bios rendszerű, nem lenne bonyolult frissíteni), és röhögve megy OC-al is (bár ennek nem vagyok híve, úgyhogy csak semmi frekvencia, meg ilyenek...). A max GPU hőfok nem éri el a 70 fokot (mivel ennyire állítottam), egyébként garancia időn belül mindig minden cuccomat lecserélem (azért vigyázok rájuk), úgyhogy , ha valami gubanc lesz (ne legyen), akkor sem esek kétségbe. Szóval más gyártóknál is volt ilyen jellegű probléma. Korrektségről annyit, hogy ugyan nem indokolja különösebben semmi (SAMSUNG memóriás stb.), azért igényeltem thermal pad-et, amit ingyen küldtek is (nem használtam fel), és pont olyan időszakban vettem, hogy postaköltségért küldtek egy Power-Link csatlakozót is. Ja és egyébként a hűtés megváltoztatásával nem veszíted el a garanciát (meg kell tartani az eredetit). Szóval, azért annyira nem rossz kártya. Hibás szériák mindenhol akadnak, még a legnagyobbaknál is (annyira kiélezett a verseny, hogy napok-hetek is számítanak a megjelenéseknél).
    Üdv

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák