Hirdetés
- Jövő héten indul a Xiaomi kameraforradalma
- Csonkítás áldozata lett a nemzetközi Redmi Note 15 Pro+
- Nem rejtegetik tovább a Redmi Note 15 Pro és 15 Pro 5G globális verzióját sem
- Akciófigyelő: December 24-ig tart az Ulefone karácsonyi leárazása
- Bemutatta a Xiaomi a Redmi Note 15 és Note 15 5G globális változatát
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Nem rejtegetik tovább a Redmi Note 15 Pro és 15 Pro 5G globális verzióját sem
- Milyen robotporszívót vegyek karácsonyra? (2025)
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fél perc csend, majd világra jön egy Magic8 Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
pengwin
addikt
És általánosan elmondható, hogy ha 20-25k felett gondolkozik az ember hűtésben, akkor olyan nagyon rosszat nem tud venni.
Ez a hűtési teljesítményre teljes mértékben igaz, csak a belépőszintü vízhűtések szerintem közel se lesznek olyan tartósak, mint egy csúcskategóriás léghűtés.
-
Tian66
senior tag
Mondtak hasonlókat Nokiások is egy időben.
Peace.
A lényegre térve, valóban kiváló termék a felső kategóriában! A szín továbbra is megosztó jellegű. Én se veszek addig ilyet, nem jön be. És általánosan elmondható, hogy ha 20-25k felett gondolkozik az ember hűtésben, akkor olyan nagyon rosszat nem tud venni. -
#16939776
törölt tag
Azt a 140mm-es "typhoon"-t várom, kipróbálom, de a sűrű lamellás hűtőknek nem tudok őszintén örülni.
-
Stepo
aktív tag
Szintén D15, 1 ventivel, a lehető legalacsonyabb fordulaton, ahol még nem döglik be.(Az összes ventim a lehető legalacsonyabb fordulaton megy, külön vezérlőről, mivel a fő szempont a csend(asztalon van a gép).)
Nagyon eltalálták, ez előtt volt pár hűtőm, épített vizem is, de eddig ez a legjobb, főleg ár/teljesítmény arányban.
-
troviko
senior tag
Na most feltekertem max-ra a ventiket (most olyan hangos a gépem, mint egy átlag PC alapjáraton) így 34-35 fokra tolja le a CPU hőmérsékletet. Az a környezeti hőmérséklet, plusz 7-8 fok. Elég jó, szvsz.
-
troviko
senior tag
NH-D15-m van, 1 ventivel használom (felesleges mindkettőt feltenni). KB. 300 RMP-el, teljes csöndben hidegen tarja az i7-7700K-mat. E pillanatban 260 RPM-el 42 fokos a cpu egy 27 fokos szobában. 0 azaz NULLA hangja van. A vinyót hallani ki csak a házból. Imádom a Noctuát.
A D15 előtt is Nocrua ventim volt, csak Arctik hűtővel. Sose lesz más márkájú hűtőm. Csak Noctua, csak a csúcs verzió. -
tibaimp
nagyúr
Én mostanában vettem egy D15-öt, előtte meg egy D14-em volt, de nem valószínű, hogy áttérek más gyártó cpu hűtőjére. Felszerelése gyerekjáték, halk, és igencsak hűvösen tartja a cpu-t. Felveszi a versenyt simán egy jobb vízhűtővel is.
-
mpierre
veterán
Na pont erről jöhetne még egy-két infó....: "A Noctua egyébként több népszerű ventilátorából is készített most 5 voltos változatot..."
Új hozzászólás Aktív témák
- NFL és amerikai futball topik - Spoiler veszély!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Nintendo Switch 2
- Samsung kuponkunyeráló
- Majdnem megfelezi a GeForce GPU-k gyártókapacitását az NVIDIA?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Apple MacBook
- LEGO klub
- iPhone topik
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo 16 Legion Slim5 WQXGA 165Hz G-Sync Ryzen7 7840HS 16GB 1TB Nvidia RTX 4070 8GB 140W Garancia
- Eladó Samsung Galaxy S21 FE 5G 6/128GB / 12 hó jótállás
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 16GB DDR4 500GB SSD RTX 3060Ti 8GB SilentiumPC Signum SG1 TG FSP 700W
- Bialetti kézi kávéőrlő
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Peace.
Corsaid D550 házban 3db NF-P14 + 2db NF-P12 elöl



