Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    válasz <>jana<> #980 üzenetére

    Én nem tudom, de az első lámpában biztosan nincs benne a ködfényszóró. Gondolod, hogy oda adnak neked egy 48 eFt-os cuccot csak úgy. Sokszor egy filléres alkatrészt cserélnek ki filléresebbre, mert az nekik ennyi meg ennyi megtakarítás.
    Pl. ott a csomagtérvilágítás. Bent van egy lámpa a jobb oldalon, és egynek a helye a bal oldalon. Nem adták oda, mert az kerül vagy 1000 Ft-ba. Sőt az Octavia II-ben is csak egy van, és azt hiszem az Elegance felszereltséghez jár a kettő. :F :F :F
    De mondhatnánk a 4 hangszóró vs. 8 hangszóró esetét. Ha négy van az autóban, akkor a többi négy vezetékét biztos, hogy nem húzták be, mert akkor már azért elkérnék a lét hangszóró előkészítés címén.
    Ennek az analógiájára mondom én Neked, hogy ha benne volnának a vezetékek, akkor azért Te fizettél volna. Autószalonban olyan nincs, hogy valamit úgy oda adnak, hogy azért Te valamilyen módon nem fizetsz. Szerintem. :O

    Ha ez a Skodánál esetleg nem így van, mondjuk miért ne lenne így nekik sem adják ingyen az áramot, és nekik sem dolgoznak ingyen az emberek. Szóval ha mégsincs így akkor elnézést kérek, és még jobban örülök, hogy náluk vásároltam.

    Sőt a honlap szerint nem is ott van a ködfényszóró, hanem alul a két rácsban, úgy mint az Octavia II-ben. Mondjuk ez kamu lehet, mert a honlapon egy Fabia képe van, ez:

    [kép]

    Valami ilyesmire gondolhattak:

    [kép]

    (Tudom ez tuning cucc, csak a szemléltetés kedvéért tettem be.

    A valóságban a jobb oldali kis gömb lehetne a ködfényszóró, ha igaz, hogy ott van. A mi autónkban (az enyémben is) szerintem az csak egy müa elem:

    [kép]

    De majd jön egy nálam okosabb és megmondja.

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák