Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    Köszönöm a jó kívánságokat!
    Gyorsan családtag lett az autó. :) :) :)

    A szalon szerint várható 10-11 literes fogyasztás is. Ilyet igazából még nem tapasztaltam, de amikor a riasztót szerelték bele, akkor felugrott 14 literre. Gondolom sokat járathatták helyben.
    Ma délelött már csak 7,5 volt az átlag. Az egy kicsit érdekes, hogy a teletankolt autóra azt mondta a számítógép, hogy 500 km tehető meg a tankban lévő benzinnel, és 260 km után is azt jelzi ki, hogy 490 km-re elegendő a nafta. :) (Az értékesítő szerint az autó mérései pontosak.)

    Találtam egy érdekes cikket: [link]

    A könyve elég alapos, de szerintem van amit a márkatársak tapasztalatai szerint érdemes csinálni.
    Én nem értem ezt az olajcsere idöpont megállapítást sem. Két év, vagy kijelző szerint. A szalon szerint olyan penge olaj van benne, hogy sííímán kibirja ezt az intervallumot, ha nem túl sportos stílusban van hajtva az autó. Majd meglátjuk.

    Állítólag a Szlovákiaban történő szervizelés garancia vesztéssel jár. Egy ismerős pár ezért vesztette el a garanciát. :((

    Majd megtudom, hogy hová vitték.

    [Szerkesztve]

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák