Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vittgen

    aktív tag

    Húúú srácok!!
    Úgy érzem, hogy ezt a ma reggeli szopást meg kell osztanom veletek!
    Tegnap délután hazatelefonáltam a munkahelyemről a családnak,hogy a kocsiban hagytam a fényképezőgépemet, vegyék ki nehogy feltörjék az autót miatta.....
    VW Polo 1.6 Classic
    Oké...ezt meg is tették,deee arra nem gondoltak,hogy határozottan kell az ajtót becsukni,mert a tömítés-szigetelés igen jó!!
    Így nem vették észre,hogy nem csukódott be rendesen az ajtó és a beltéri lámpa világít! / pont lámpa alatt álltam meg,nem volt feltűnő /
    A baj reggel kezdődött...
    Rohan be a fiam a lakásba azzal,hogy lekéste a buszt, vigyem el a sulihoz / 13 km /.
    Megyünk a parkolóba,nyomom a távirányítót,SEMMI... Nézek a műszerfalra,kijelző sötét!
    Nézem az ajtót,résnyire nyitva!! Nabazmeg!!
    Hirtelen azt sem tudtam,hogy hogyan nyitom ki az autót,hogy felnyissam a motorteret! / megszoktam a távirányítós nyitást! / Aztán beugrott,hogy van kulcsom.... Motortér nyitva,de ki bikázza be??
    A lakótelepen egy autós ismerősöm sem volt otthon... kb. 15 telefonálás után akadt egy ismerősöm ismerőse,aki hajlandó volt eljönni 2000 forintér cserébe bebikázni!! / szarban vagyok és akkor 2000 forintér a szomszéd utcából átjön!! /
    Viszonylag könnyen beindult,de az áramszünet nem tett jót az agyának,mert az alapjárat is ugrált össze-vissza,rángatott a motor és a váltó is...
    A gyerek beért az első óra közepére,de most mehetek szerelőhöz,hogy csináljon valamit a verdával,mert nem jól működik!!
    Hááát...nagyjából ennyi!
    A héten ez lett volna az egyetlen pihenőnapom,amelyiken csak a henyélés lett volna a feladat!!! ...nem jött össze!! :(
    :DD :C

Új hozzászólás Aktív témák