Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radio100jozs

    őstag

    Vodára ne hordozzon senki számot!

    Tegnap este a Telenortól hordoztam át a számomat a Vodára, és azóta egy totál idegen Vodás előfizetőnél cseng a számom már 24 órája. Ma este hívom a Vodát, elsőnek tagadták a számhordozást, hogy lenne ilyen igényem, mire mondom a folyamatazonosítót a megküldött dokumentumokról, meg mondom az NMHH oldalán is Vodánál jelzi már a számot, akkor ügyintéző mondja, türelem utánanéz. Visszajön a vonala, igen van számhordozás, rendben átjött a Vodára, de az a Telenor szám nem is az enyém, na ekkor kezdtem már kiakadni, mondom, a Telenornál havidíjas, itt is én kötöttem a Vodánál a szerződést, hogy gondolja, hogy nem az enyém a szám, nem is lehetett volna hordozni, mire akkor megint utánanéz. Ismét visszajön, és mondja, látja, hogy itt tényleg valami nagy gubanc van, de a társosztályon már ilyenkor nincsenek, holnap kéne visszatelefonálni. Ez alapból 36 órája elcseszte a Voda a számomat, sokba fog ez nekik kerülni az biztos. Az a minimum, hogy az NMHH-ál vizsgálatot fogok kérni erre az ügyre, mert ilyen technikailag nem lehet, főleg, hogy mindent online intz az ember, és minden dokumentumon stimmelnek az adatok, akkor itt milyen informatikai rendszer van, hogy a háttérben kicseréli az adatokat?

Új hozzászólás Aktív témák