Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    Értem én, hogy mindenki felháborodott, az emelések miatt, de kicsit kapcsoljunk visszább, ha kérhetem.

    Az utóbbi pár nap 100-as nagyságrendű hozzászólásból 2-3-at különvéve a többi ugyan azt írja le újra, és újra. Kérek mindenkit, hogy olvasson vissza, és lehetőleg csak egyszer írja le sérelmeit, egyszer linkelje be a vonatkozó jogszabályokat, stb.. :R

    De akkor a lényeg összefoglalva:

    Jelen állás szerint a fogyasztói réteget terhelő havi max. 700, a vállalati havi max. 2500 ft-os adót figyelembe véve lettek kialakítva a tarifaváltoztatások. Ha a kormány véglegesen elfogadja az idei évre a felezett adóterheket, akkor a Vodafone is eszerint fogja korrigálni a tarifákat. Az árak netto árak.

    Ha valaki bontani szeretne, akkor az értesítéstől(azaz május 31.-től) 15 nap áll rendelkezésére erre, és meg is teheti kötbér nélkül, abban az esetben, ha előfizetői szerződését 2012. január 1.-e előtt kötötte meg.

    Bővebb információkért javaslom a 1270-es telefonszám hívását, valamint személyesen a Vodafone márkaüzletekben való információ kérését.

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák