Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    Sikerült szerezni Elf motorolajat, speckók szerint tudja amit kell. De mondjuk nekem fura, h alvázszám alapján is kidobott vagy 8 félét a 0w-30-tól a 10w akármeddig bezárólag, merthogy "alternatívái egymásnak".
    5w-30-at vettem végül, hiába drágább mint a 40-es, ha jól rémlik valami 900sxr az olaj nevének vége, de mérget nem vennék rà... Nem lőttem róla képet.
    Váltóolajra 75w80-at mondtak, de én már egyik bolti eladónak sem hiszek el bármit feltétel nélkül (tapasztalat), hiába voltam mindig ötös hittanból. :N
    Ma biztosítás intézés, holnap eredetvizsga. Az ünnepek után meg rendbe lesz rakva, már beszéltem a szerelőmmel, bevállalta ezt is.
    Hátsó rugók, első toronycsapágy, első tàrcsák fékbetéttel (Ferodo lett végül, bevonatolt, szellőztetett), akku, motorolaj, szűrők. Most intézek 4 gyertyát, mert azt elfelejtettem. Áprilisban egy szett nyárigumi. A vételàr fele rá lesz locsolva még úgy is, h kedvezménnyel jönnek a cuccok, de legalább rendben lesz és sokáig le lesz róla a gond. Kopp-kopp. 🤗
    Ha váltóolajról valaki megerősítené, h tényleg ez (75w80) való bele azt megköszönném!

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák