Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldJohnny66

    tag

    válasz HSM #30115 üzenetére

    A dolog egyre érdekesebb, mert csak most figyeltem fel rá, hogy amikor a BIOS-ban állítgatom az értékeket, minden "fokozatnál" villan egyet a képernyő (pl. +,- gomb nyomogatásakor, de egyébként minden más esetben is), másik, hogy post alatt nem teljes a képernyő a szélén egy kb. 3cm-es fekete sáv van körbe, ami boot után helyreáll, tehát teljes képernyővel áll fel a rendszer! A napokban kértem kölcsön egy GTX 460-at, tesztre, ez az egyik változás, a másik ami még eszembe jutott, hogy valamelyik fórumban olvastam, hogy az Alt-Tab bill.-kombináció valakinél nem működik, és gondoltam "rápróbálok" (eddig még sosem használtam ezt a bill.-kombót), de nálam működött. Viszont azóta az F1 2010, (mert ennél próbáltam ki) indításakor kis képernyővel indul és, ha kiteszem nagyba, a tálca és körbe ugyanakkora sávban megmarad az aero-felület. Ilyen anomáliák eddig nem voltak!
    Megj: (az ATI-Drivert töröltem és felraktam az NV-t, tehát nem ez a probléma)
    Csak a példa kedvéért itt [24x167], ráadásul 32M magas prioritáson, nem pedig 1M, normal-on. :F
    CMOS-CLEAR-t még sosem használtam, mert ha hibáztam is mindig újra tudtam indítani, reset-el, vagy hosszú Power-el.

    "Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

Új hozzászólás Aktív témák