Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BLOODSHOT

    senior tag

    válasz Fejo #528 üzenetére

    Sosem fikáztam le a 40D-t egyrészt. Azt mondtam h nekem nem állt kézre. 20perce bolti nyomogatás után, ez valószínüleg nem derül ki h igazából számomra melyik használhatóbb.
    A D300-at nem emelem az egekbe, de egy jobb gép mint a 40D. Nyilván ezen te megbántódsz mert neked 40D-d van és ezért érzed "fikázásnak". De szónincs ilyenről.

    Megmondom őszintén h nem igazán érdekel h te épp komolyan veszel-e vagy itt bárki más. Kicsit túlvan lihegve ez a fórum dolog úgyérzem. De lehet h csak énvagyok itt túl antiszociális. :U

    Egyszer írtam nekd annó még privit is amiben megkérdeztem a véleményedet a 40D-ről. Ez kb 2 hónapja lehetett, vagy több. Akkor a 30D és D80 között gondolkoztam. De azóta történt egysmás velem is.
    Mindenesetre várok még hogy az 5D Mark II mennyire nyomja le az 5D árát. Illetve a D90 mennyire nyomja la a 40D-jét nameg a D300 ára hogy változik az FX megjelenésével.

    Hydra SR: Ja, és ha jól emlékszem, Fuji S5700-ról váltás előtt gondolkozol full frame-ben. Ne haragudj, de ez vicc.

    Nem haragszom, szerintem ebben semmi vicces nincs egyrészt, másrészt megha kitudom használni, akkor miért ne.

    Ja és még Fejó hozzászólásához annyit.

    Hogyha ott tartok a fotózásba hogy szükségem lesz egy Mark III-ra, mert olyan helyzeteket fogok fotózni, akkor veszek majd egyet.

    [ Szerkesztve ]

    Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

Új hozzászólás Aktív témák