Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pepucs

    tag

    Sziasztok!
    Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Jelenleg egy seat toledo 2002 1.6 16v LPG-vel járok 6 éve. Műszakilag a kocsi rendben van így racionális érvet nem tudok felhozni az autóvásárlás mellett. Szeretnék valami szórakoztató, "erős" általános használatra is alkalmas vasat 2-3-4m körül. Évi 12k km, főleg külvárosi, viszont abból is a kímélőbb üzemmód. Van hogy haverokal elmegyünk gurulni, ekkor azért a Toledo is tud szórakoztató lenni.

    Amiket próbáltam:
    - 2010-2012 Giulietta 120 - 170 - 235 --> a 120LE kivételével lelakott volt mind. Szerelőm viszont a 170-et kifejezetten ajánlja ( Alfa szervíz 25 éve )
    - 2014 VW Polo GT 1.4 TSI Stage1 --> Nem hozta meg a kedvem a vásárláshoz
    - 2008 Civic Type-R --> Szintén nem hozta meg a kedvem

    Ti miket ajánlanátok még esetleg amivel nem kerülök túl jó viszonyba a szerelőmmel?
    TSI-ktől aztért kicsit félek mert könnyű belenyúlni. Maradjak a sima Fiat motoros Alfánál és nézzek egy patika állapotú facelift utánit? Vegyek inkább egy erősebb motort az Sv650 helyett? :D

    Racionális döntésnek: Sima Golf 7 1.4 tsi? Olcsóbb verziónak Golf 6 1.4 tsi? 2.0 Cr TDI?
    Szemezek még: Golf 6 GTI, FiST,

    [ Szerkesztve ]

    "azt mondta reggel a rendszer, hogy adjak meg új jelszót. Beírtam, hogy faszom, erre kiírta, hogy túl rövid ..."

Új hozzászólás Aktív témák