Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • johnny82

    őstag

    válasz BigBlackDog #209985 üzenetére

    Köszi a részletes leírást! Focus MK4-em még mindig nem adtam el, most lesz egy szerviz és utána fogom valószínűleg felrakni a hahu-ra. Új Kia Ceed-et most próbáltam szalonban, de nagyon nem jött be. A 160 lóerő egyáltalán nem érződött, beltér minősége is lehangoló volt nekem. A legjobban az fájt, hogy nem lehet a könyöktámaszt sem állítani (gold felszereltséget próbáltam). 7 év garancián kívül abszolút visszalépésnek érezném a Focus után, így ez biztosan nem lesz. Aztán átmentünk a VW szalonba. Ott persze azonnal megtetszett egy kiállított style felszereltésgű kombi golf, de kipróbálni nem lehetett. Elköszöntünk. De a style Golf 8 biztosan a Focus felett van minőségben. Az ergoactive ülés nagyon bejön. És az is tetszik benne, hogy látszik magán az autón, hogy friss, nem 10 éves konstrukció. A Golf-Octavia párhuzam meg azért érdekes számomra, mert igazából egy jól felszerelt kombi kéne matrix leddel és vonóhoroggal. 9M-ért... :B Viszont az Octavia rendszeréről sok rosszat olvastam. Ismerős autókölcsönzős elmondása szerint van velük gond bőven.

Új hozzászólás Aktív témák