Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz molnarpeter #196008 üzenetére

    Igazából nagyon próbáltam erőltetni a hibridet az asszonyra. De valamiért fél tőle, nagyon ellenáll, azt mondja minek neki még egy hibaforrás arra a kicsire amire használja. Viszont hogy a váltó problémamentesebb még így is mint más automaták az nem nagyon akarja érdekelni, hiszen ha baja van az az én problémám lesz :DDD
    - Priust nagyon nem akar, 3-mas már szerintem tetszene neki, de abból jó nincs 2 körül
    - A Civic szedán, az azért nem. De a multkor volt fent egy mustár színű bőrös az mégis tetszett neki.
    - Insight még ki is néz valahogy, de most ezt elolvasva nem vagyok biztos. P2-nél frissebb külső-belső, P3-nál olcsóbb, de úgy néz ki műszakilag alsóbbrendű
    - Yaristól a rövid orra miatt fél, meg a 2-esnek a beltere szerinte "szoci", csupa snassz műanyag
    - C-max tetszik, de régebbiből csak 4darab van automata benzines, újabb csak a hibrid 4 millióért
    - Yaris 3 benzin automata már kb 3 millió
    - Újabb Jazz épp 2 millióról indul és még elég jól is néz ki, régebbi már öregesebb, meg is értem hogy azt nem akar

    Az a baj irreálisak az elvárások, legalább Lexus belső kéne ami kiskategóriában nincs.
    Találtam itt nem messze egy Kizashit 6000 euróért, de nyár óta fent van, legolcsóbb, biztos van valami baja. Szedánsága ellenére ez nagyon tetszett neki.
    SX4-re már azt mondta, szoci a belseje
    Agyf*sz közeli állapotban vagyok, hogy:
    - semmi nincs ami ár-érték arányban jónak tűnne
    - semmi nem tetszik neki amire ráizgulok, hogy jó lenne :DDD

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák