Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viano

    aktív tag

    válasz MeGabee #84839 üzenetére

    "És egy szubjektív vélemény a végére.A jó magyar szokás szerinti,"mindenből egyel nagyobbat veszünk,mint amire szükségünk volna" mentalitás itt is érvényesül.Legyen benne NFC meg LTE,mert az tök jó!!!Igaz nem használom,de legyen,mert az jó....Vagy mint a 4K-s kijelző.Nem látod,mert a szemed képtelen kb fullHD-nál nagyobb felbontást érzékelni ekkora méretben,de kell,mert az is milyen jó.Szóval inkább itt ezzel van a baj,ezzel a mentalitással,"

    Vizet prédikál, miközben bort iszik!

    Pontosan te is azt teszed, amit kifogásolsz!
    Miközben legfőbb ajánlási szempontod a szükségesnél akár két kategóriával is erősebb hardver, a valódi használati értékekre már nem figyelsz.
    Más is megpróbálta elmagyarázni nektek, hogy miért megkerülhetetlen az LTE, különösen a B20-as sáv.

    Nem igazán értem, hogy mit nem lehet ezen érteni, vagy miért képtelen valaki új ismereteket befogadni és akkor még nem beszéltünk egy esetleges "Bocs nem tudtam v. rosszul tudtam" -ról.

    Az O.K, hogy valaki nem használ valamit, de ha tanácsokat ad, akkor legalább bizonyos szinten ismerje már a dolgokat, a fejlődési irányokban pedig nem a hazai helyzet a mérvadó, mert mi csak követők vagyunk.

    Bizonyos dolgokban pedig nemhogy Magyaro., de Európa is egyre kevésbé számít.
    Sajnos, de ez van és erre nem az a jó válasz, hogy mélyebben dugjuk a fejünket a homokba!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák