Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MeGabee

    senior tag

    válasz viano #84868 üzenetére

    Nyugodtan mondjad csak a magadét,akkor sincs igazad. :N

    Én sosem ajánlottam szükségesnél nagyobbat senkinek,nyugodtan visszakereshetsz.Adott árkategóriában mindig a lehető legjobbra próbálom felhívni a figyelmet.Mellé kiemelve az erősségét,valamint a gyengeségét is.

    Én Vodásként pont telibefosom a 800-as LTE-t,pláne hogy ők kénytelenek lesznek a 2600-as frekvenciára fejleszteni.Amúgy ha figyelmesebben utánaolvastál volna megmagyarázás helyett,akkor pontosan tudnád,hogy az összes szolgáltató 3 év múlvára ígéri csak az LTE hálozatok 80-90%-os lefedettségét.Itt is megbukott a magyarázatod.Ráadásul mindhárom szolgáltató két sávszélességet is fog használni,nem "csak" a 800-ast.Más is megpróbálta már elmagyarázni neked,hogy a többség nem használja az LTE-t. :K
    Érdekes gondolataid vannak azzal kapcsolatban,hogy nem a hazai helyzet a mérvadó.Miért,melyik a mérvadó?Szerinted 99%-ban nem itthon használják majd az emberek a készülékeket?Pont a hazai fejlődési irányt írtam le fentebb.

    Személyeskedés helyett meg nyisd ki a csipád,és lásd hogy hol élsz.Kb 10 év hátrányban vagyunk mindenkihez képest.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

Új hozzászólás Aktív témák