Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz B-L-A-C-K #47426 üzenetére

    ...olvas sutanna picit a neten.

    En semmit nem mondtam, a tesztek mondjak. Latszik, hogy nem tetted meg ezt, mert akkor nem irnal ilyet, hogy "ám blokk a gumikra"....teljesen mas az anyaga a telinek es a nyari guminak. A teli gumi teli tulajdonsagait csak reszben adja a profil melyseg....az kb csak esöben es hoban erdekes. Sokkal fontosabb az anyaga, ami 3-4 ev alatt jelentösen romlik. Olvass utanna, hogy valtozik a tapadasa, fektav stb....de tökmind1 ugyis mit beszel neked az ember....keresd meg az önigazolast.

    Az opeltopicban talalsz olyat is, aki 10 eves teligumival gyurja telen nyaron az utakat es le fogja neked irni, hogy ez a teli-nyari gumi mizeria csak egy marketing trükk a sok hülyenek akik bedölnek nekik es ugyan ugy betapad a 10 eves teli gumi telen nyaron....söt meg jobb is mert puhabb :DDD

    de befejeztem, meg ugyis megvetted....csak egyszerüen arrol van szo, hogy ledöbbenek neha, hogy masok hogy gondolkoznak meg mik a fontosak es mik nem....de benne van a pakliban, hogy en vagyok a hülye en ezt elfogadom....lehet par ev mulva en is 18 as felnit veszek es a gumin fogok sporolni...ki tudja....

    gumis topic, amugy ennek a temanak a topicja. :) csak FYI.

    :R na de peace :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák