Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    a fáradt olaj leadás van még mindig napirenden nálam.
    beszéltem a mol ügyfélszolgálattal telefonon.
    átvesznek fáradt motorolajat, de csak a megadott töltőállomásokon. hétvégén útba fog esni az egyik, csepelen, utána beszámolok róla.
    hozzám amúgy diósdon lenne egy "közel", de emiatt nem fogok oda kimenni.

    más. matiz még mindig :)
    végül a kis szar megint megállt az új benzinpumpával is. kiderült, hogy nem a benzin rohadt meg a nagy állásban, hanem a tank. :) csak ott nem rohadt el, ameddig a benzin állt benne, afölött igen.
    szóval a rozsdadarabok beestek a benyába, a pumpa felszívta és megállt.
    megoldás a csere lett volna, de 65e ft netto a gyári tank :D
    utángyártott felejtős, egyet kihoztak, sehogy sem stimmelt, teljesen más volt, visszavitettem.
    nagy nehezen találtam egy formát, aki többek között üzemanyag tankokat újít fel.
    kettévágta, kihomokolta, összehegesztette, kívül lekezelte, belülre meg valami usa műgyantás cuccot töltött, ami direkt tankok felújításához van. 30e ft.
    plusz kapott egy bontott micu benyapumpát. végre van benne valami érték is ;)
    kapott 4db 2013-as használt gumit. gyanítom a 2002-es szett helyett csak jobb :D
    most a vezérléscsere van soron. felhívtam a sevrolé szervizt. ott a forma azt mondta, 60e km-enként kell cserélni. mondtam neki, hogy nagy király, de ebben 23e van, viszont 13 év :D
    azt mondta, akkor bővebben: 60e km vagy 6 év. szóval már 7 évvel ezelőtt cserélni kellett volna, meg tavaly újra :D néztem, vízpumpával 23 körül van a gates készlet.

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák