Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz demars #32619 üzenetére

    100% ez volt a hiba, tegnap kimentem megint az általam kedvelt üres útszakaszra kevés benzinnel, és addig gyorsulgattam (három elég is volt) mire úgy lefogyasztottam hogy egyből ugyanezt produkálta a gyári szűrővel is!! Nem a röngtön a felvillanás után, hanem amikor a mutató már a 0 melletti alsó piros csíkon volt.
    A sárga lámpa valahol ott villan fel ahova odafirkáltam:

    Elmentem, feltankoltam és jó lett :D

    gaga1 - gratula innen is, nagyon patikának tűnik valóban :K

    zolynet - ezt nem tudom mire vélni a motor tisztán letilt, hogy ennél tovább ne taposd :D
    Amúgy jártam már egyszer én is úgy, hogy olyan helyen parkoltam ahol nem tudtam elindítani, még az 5genemet :))

    honda23 - nem tudom hogy ez hiba-e vagy micsoda, de pont az aki nekem írta a fórumon hogy ez azért van mert kevés a benzin és nála is ez volt, annak fészliftese van :))

    bbubby00 - kibaszott jó hangja lesz, vtec-nél olyat üvölt hogy besz@rsz (főleg élőben, videó ehhez nem elég) :K Azért tetszik mert nem a kipuffból bőg, vtec felett meg úgy is csak akkor hajtod amikor vadulni akarsz, de akkor üvöltsön :D
    Alatta nem sokat hallok (bár picit mintha jobban morajlana vtec előtt 5 ezer körül), legfeljebb ha alapjáraton hirtelen gázt adok üresben, akkor ilyen hangosakat szív mint amilyet thboy is linkelt.

    Van róla egy videóm, bár csak a felnik miatt készült de azért odaléptem picit.

Új hozzászólás Aktív témák