Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Catman

    aktív tag

    Sziasztok,

    Van egy Squeezebox classik + CAV DP880A (hivox tuningolt) + Harman/Kardon HK970LE rendszerem. Mindenfelet szoktunk rajta hallgatni (Delerium, Depeche Mode, Thomas Bergersen, Flashbulb, stb.), de mostanaban inkabb a nyugisabb zenek vannak tulsulyban (Ludovico Einaudi, Keith Kenniff, Balmorhea) Az utobbi idoben nem hagy nyugodni a gondolat, hogy kiprobaljak mas erositoket. Ez persze nem tul egyszeru, mert egyreszt egyelore nincs otletem, milyen iranyban induljak el, illetve sajat rendszerben altalaban nehez kiprobalni...

    A HK elott egy Yamaha AV erositom volt (aztan vegul stereo vonalon maradtam), ahhoz kepest a HK eg es fold volt, jo ideig elegedett is voltam vele, bar mar akkor is mondtak, hogy a HK a melyebb tartomanyokban nem jeleskedik. Szoval valami olyat keresnek most, ami eroteljesebb a melytartomanyban, es ugy altalaban kicsit dinamikusabb, de reszletezo a hangzasa (sose tudtam normalisan megfogalmazni ezeket :) )

    Arban 100 korul maradnek (johet hasznalt is, de csak fekete szinben :) ). Ti mit ajanlanatok? Egyaltalan erosito cserevel elerheto az a hangzas, amit keresek, vagy inkabb a hangsugarzo tudasa "keves"?

    Ja, meg egy kerdes. A HK erositomet vajon milyen arban lehet eladni? Szep allapotban van, egyetlen hibaja, hogy az "A" kimenete nem tokeletes, neha az egyik hangsugarzo elhallgat, majd kis ido mulva megint szol. Egyszer elvittem atvizsgalni, de nem talaltak meg, mi baja lehet. Igy azota a "B" kimeneten hallgatom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák