Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wm2

    őstag

    válasz Dißnäëß #111766 üzenetére

    Egyszer bementem egy ilyen DJ boltba körülnézni. Főleg maxikat árult a srác és odáig volt a prog house stílussal, hogy szerinte aki nem ezt tol, az hülye. Kutya nem kérdezte amúgy. :) Pont volt nálam egy lemezalátét és kérdezte mi az. Mondom most vettem. Speckó alátét (amúgy nem jött be, azóta is a polcon porosodik). Elkezdett belémállni, hogy “te is ilyen hifista lemezjátszós vagy?” Nagy gúnyosan röhögcsélve. Volt a boltban 2 Teka egy egyszerű kétsávos keverővel. Tiszta kosz volt az egész. Nekem meg ez szúrta a szemem. Egyébként ha kevernék, biztosan Tekáim lennének.

    A Rega felső-középkategóriától csak külső PSU-val árul lemezjátszót. Nem véletlenül. Tudom, hogy a Rega nem egy tökéletes gép. Vannak hifisták, akik nem is tartják lemezjátszónak, mert “kistestű vékony szar.” Anno amikor feszbukoztam (már nem) az Audioworld-os Gábor Pál bebizonyította ennek ellenkezőjét és, hogy miért érdemes rá építeni, de nekem nincs bajom semmilyen más márkával. A ProJec-el sem. Ezt is ”divat” ekézni, pedig akad köztük jó. Általában a legnagyobb baj nem az eszközökkel van, hanem a szobaakusztikával.

    Ozora <3

Új hozzászólás Aktív témák