Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz Chumlee #69666 üzenetére

    Azt nem mondtam, hogy ez rontott el mindent, de segíteni nem segít. A pap leszedi rész meg aranyos, ahhoz 3-at fel is kéne húzni, meg azt is el kéne kerülni, hogy kézből kapj egy körben 30 dmg-et, mert ilyenben is volt részem, dupla stonetuskos verzióval szemben. Mindegy mindenkinek más és más jön be, vagy mást rühhel, ez ilyen. Nekem az igazi élmény a régi controljáték volt, amikor mindenki a dekcjében levő lapokkal játszott nem random kártyákkal és tényleg matekozni kellett mindent végig, de van akinek meg az volt residentsleeper. Amióta az old godok megjöttek minden kieg ilyen cheesy idióta dolgokat akar az emberre erőltetni, hogy ne maga gondolkodjon, hanem csinálja az old godját, a jadejét, vagy a hülye questjét, értelmes magában erős lategame legendet nem adtak ki évek óta, ami volt kivették cserébe. Szerncsére kirankedeztem már magam olyan szempontból, hogy mostmár nem érdekel a rank, úgyhogy vígan instacondelek olyan dolgok ellen ami ellen nem akarok játszani és kész, így nem veszi el a kedvemet a játék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák