Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#70351) DJGABI válasza whitezo88 (#70349) üzenetére

DJGABI
(PH! addikt)

pure skill :DDD :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#70352) Chumlee

Chumlee
(senior tag)

80g EU csere Izsákpedopap#2181

(#70353) whitemetal33 válasza whitezo88 (#70349) üzenetére

whitemetal33
(tag)

Még jó hogy a fejlesztők is keményen azon dolgoznak hogy csak néhány esetbe döntsön a szerencse és sok esetbe a skill, ezt tükrözi vissza mennyi különböző skillful játékosnak jut esélye bejutni a tournamentekre és nem az van hogy az elavult régi játékosok az elavult skilltudásukkal játszogatnak, biztos unatkoznánk rajtuk ;]
Végülis mindenki unta nézni a freeze mage meg control warrior meccseket, sokkal érdekesebb volt a pirate warrior meg quest rogue :D

[ Szerkesztve ]

(#70354) Kari1

Kari1
(senior tag)

Végül nekem is meglett az ingyenes aréna, Paladin 8-3. 180 Gold godlen common és 1 ungoro pack volt a reward. (Bár tudom hogy ingyen volt de ha nekem kellett volna ezért fizetni akkor annyira nem lennék boldog ettől a jutalomtól.) Lényegében a golden kártya semmi csak 20 dust. Ergó 8 győzelemért 1pack + 30gold járna ami szerintem vicc. Főleg azért mert rendes időben, biztos nem jönne össze ennyire győzelem. Most azért szeritnem sokkal hígabb a mezőny.

Voraxx elég jó volt a buffokkal, kb 2 meccset is hozott a streed kombo-val. Ami probléma volt hogy nem volt carddraw és rendes comeback mechanika így ha kifogyott a kezem vagy nem jól húztam buktam meccset. (Kettő vereség pont ilyen volt, egyik 1 Hunter ellen ahol nem jól jöttek a lapok így ő volt előnyben a boardon. Másik egy priest akinek kb mindenre volt válasza így 8-9 körre elfogyott a kezem. A harmadik loss pedig szintén egy paladin volt.)

[ Szerkesztve ]

(#70355) KISDUCK válasza Kari1 (#70354) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)

50 dustot ad a golden common bontásnál. Nem tudom mit elégedetlenkedtek ilyen jutalmakért. Persze jó lenne, ha már 3 győzelemért fullos hc brawl reward lenne, de ez nem az a játék. Szóval nézzük ismét a mérleget 8 win abból 1 grátisz ugye, kaptál egy pakkot 180 goldot és egy golden commont, ha vetted volna a kulcsot akkor kaptál volna 150 goldért 100+180+20(a 3 győzelmenkénti arany) goldot és 50 dustot... komolyan nem értem ezt.

Kapcsold ki az oldalon a reklámblokkolót, mert ennyit tehetünk az oldalért! Köszönöm!

(#70356) NyxNyxNyx válasza KISDUCK (#70355) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Ez 8 winért teljesen rendben van szerintem is. Nem olyan kiemelkedő az az eredmény, hogy több járjon érte.

Comparison is the thief of joy.

(#70357) Kari1 válasza KISDUCK (#70355) üzenetére

Kari1
(senior tag)

Mint írtam az hogy most szerintem sokkal könnyebb volt az aréna. Rendes időben (mikor fizetni kell) szeritnem nem jött volna össze ennyi win. Valahol a nagy aréna playerek átlaga van 8 win körül éppen ezért szeritnem ennyiért már illene rendesen jutalmat adni (a golden kártya pl vicc). Ha pl 2 pakli + 200 gold lenne nem szólnék.
De 8 win-re 30gold + pakli + akkor 50 dust mint tiszta haszon szerintem kevés, mivel szerintem ez már kiemelkedő eredménynek számítana. (A 3 győzelemért járó 10 goldot pedig nem érdemes ideszámolni mert az nem aréna specifikus)

(#70358) h3lios válasza whitezo88 (#70349) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Ha én csinálok ilyet fixen rossz a matchup. Vagy jön a Devolve, vagy köv körben a Follow the Rules / Hex, silence stb.

B-tag: H3lios#2825

(#70359) grizlisandor válasza Kari1 (#70357) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Most, hogy event van az arénára így a gyengébb aréna játékosok is játszanak; kicsit könnyebb jobb eredményt elérni, mint amit megszoktunk.

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#70360) micafighter válasza Kari1 (#70357) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

,,a golden kártya pl vicc" Neked az, van akinek meg értékes :)

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#70361) lm83

lm83
(senior tag)

Csak azért a 8 győzelemnél már két random reward van, aztán nézed mi lehet belőle, erre nekem is egy kék meg egy fehér kártya...
Meg egy kis arany...
Hát nem is értem miért írják oda, hogy lehet lila vagy legendás kártya is, főleg meg hogy arany...
Mikor 12 win után is ilyet kap az ember, az nem semmi lehet...

(#70362) micafighter válasza lm83 (#70361) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Azért irják oda, mert lehet lila vagy sárga (legendás) kártya is, csak kevés az esélye.

(#70363) Kari1 válasza micafighter (#70360) üzenetére

Kari1
(senior tag)

Max gyűjtőknek, akinek nincs teljes kollekciója, senki ne mondja azt hogy jobban örülne egy (70-80%-ban) metaban nem lévő golden common vagy rare lapnak mint pl egy packnak helyette.
Vagy inkább adják oda az árát dustban és majd eldöntöm hogy a 400 dust-ból legyártom-e a golden hogchoppert (amit kaptam) vagy helyette inkább egy értelmes epic-et.

(#70364) eLit-MiLan válasza Kari1 (#70363) üzenetére

eLit-MiLan
(őstag)

"Vagy inkább adják oda az árát dustban és majd eldöntöm hogy a 400 dust-ból legyártom-e a golden hogchoppert (amit kaptam) vagy helyette inkább egy értelmes epic-et."

Törd be? :D

[ Szerkesztve ]

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#70365) micafighter válasza Kari1 (#70363) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Sajnos gyüjtögetős kártyajátékban nem szokás az ilyen bökezüség.

(#70366) Kari1 válasza eLit-MiLan (#70364) üzenetére

Kari1
(senior tag)

De itt ugye nem teljes árért tudnám törni. Azért írtam hogy a 400 dust (teljes ára) jobb lenne mert felxibilisebb így olyan mintha kaptam volna 50 dust-ot nem pedig egy golden kártyát.
Ha a reward rendszerben nem lenne benne a common /rare golden kártya és helyette nagyobb eséllyel kapnál + pack-ot jobban nézne ki a rendszer.

Amúgy arra is kíváncsi lennék hogy a játékosok hány százaléka játszik arénát (heti 2-3 meccs) mivel szerintem ez a free run is csak azért van hogy próbáljanak minél több embert bevonni.

(#70367) micafighter válasza Kari1 (#70366) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Szerintem amugy épp azért vannak bent a lapok rewardnak arena run-ért hogy csökkentse az átlag arena run nyereményét dustban/goldban mérve. Dustnak/goldnak mindenki jobban örülne mint random lapoknak meg random boosternek, mert goldbol/dustbol azt veszel, amit akarsz.

(#70368) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

Nem tudom mivan arénával, de fél éve nem játszottam, most az ingyen beugró miatt megjöttem a kedvem, mentem eddig 3 kört: 10 win, meg 2*9 win (ok ebből lejön az ingyen win), ami azért nem rossz, régebben 4-5 is szenvedés volt. Van most egy 4. köröm egy teljesen hulladék deckkel és meg egyelőre ez is 5-0 eddig. Amúgy a 4 deckből az 1. rogue deck volt jónak mondható, paladin meg shaman elég hulladékok. 4. draftom is egy paladin 0 OP lappal.

You are not prepared.

(#70369) saen válasza DaveNo1 (#70368) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Rengeteg a béna játékos. Nekem sikerült draftolnom egy szörnyű priest decket, nagyon rossz curve-vel, körök maradtak ki, aztán úgyis mentem 5-3-at.

(#70370) lm83

lm83
(senior tag)

És ezeknek a jutalmaknak nem tudjuk az eloszlási aranyát?
Vagy ezt nem kötelező Kínában megadni? :((

(#70371) micafighter válasza lm83 (#70370) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

A Blizzard megoldja okosba. Pl kártyapakkot nem tudsz majd venni Kínában, csak dustot, és a mellé kapsz majd kártyapakkot ajándékba. 1 dust mellé 1 pakk, 20 dust mellé 20 pakk jár ajándékba :) Igy nem kell megadnia a pontos számokat hogy a pakkoknál pontosan hogyan számolják ki hogy mennyi legendet nyitsz meg mennyi epicet.

(#70372) kchryss válasza DaveNo1 (#70368) üzenetére

kchryss
(PH! addikt)

Már az is jó, hogy 1 győzelemmel kezd mindenki, de az igazán jó az a dologban hogy rengetegen arénáznak olyanok akik amúgy nem szoktak és nem is tudnak. Nekem 3-4 körül szokott lenni az átlagom, most simán jön a 7-es átlag. Ha lenne időm akkor most veszteségmentesen kinyerhetném az ungoro lapokat arénával ingyen. :)
De sajnos annyi időm nincs, csak napi 1 arénát tudok játszani. Meg amúgy is az idő is pénz. :D

Egyébként f2p játékosként, nekem nagyon bejön ez a promo.

[ Szerkesztve ]

(#70373) vzarmo válasza DaveNo1 (#70368) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Valóban jó lenne, ha nem csak paladin meg mage jönne szembe. Bár jelen esetben utóbbinak is jobban örülnék mint uther fejének. Ezek a retardált lapok, mint a vinecleaver, defender és persze a 6 mannás dinó taunt (képtelen vagyok megjegyezni a nevét) valahogy nem hozza meg a kedvem egy újabb runhoz. Hiába nem tud játszani az ellenfél, ha szép számmal ott vannak nála ezek a csodák. Egy pala legendet bárki ki tud pickelni, aki nem most jatszik először a játékkal.
Arra emlékeztet most aréna mint anno "None may steal our secrets." idejében.

[ Szerkesztve ]

(#70374) balisz

balisz
(senior tag)

Én is lenyomtam az ingyen arénámat ma, 7-3 lett. Utolsó két vereségem: egy Priest ellen, aki Toughtsteal-el lopott egy Meteor-t, amivel megölte a Giant Mastodon-omat, aztán Shifting Shade-ből kapott egy Frost Elemental-t, amivel freeze-elte a 7/5-ös minion-om, amit a követlező körben megölt egy Blaze Caller-el, amit az én elemental-ommal aktivált. A másik pedig egy Jade-Elemental Shaman volt Spirit Echo-val, Primordial Drake-el megkoronázva. Ennél látok gyengébb deck-eket ranked-en is. :U Legalább a reward-ot mind gold-ban adta.

Még nem él a duplicate változtatás, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#70375) tomazin válasza balisz (#70374) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

nem, csak licckinggel fog

(#70376) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

8-3 lett a vege

2 Mage es 1 Paladin ellen kaptam ki.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#70377) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

MA 7-től mutatnak meg új lapokat?

You are not prepared.

(#70378) rocket válasza DaveNo1 (#70377) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

BB azt irta multheten Redditen, hogy julius 27 elott nem muttnak be kartyat az uj kiegeszitobol.

(#70379) saen válasza rocket (#70378) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

[link] Ma lesz, de pontos időt nem mondtak.

(#70380) Scale

Scale
(őstag)

#80g quest csere itt. Most reggel jó vagy esetleg este majd de jobb lenne most.

(#70381) Scale

Scale
(őstag)

Csak egy átlagos aréna :U

(#70382) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Ticking Abomination , 4mana 5/6 DR deal 5dmg to your minions.

(#70383) lm83 válasza rocket (#70382) üzenetére

lm83
(senior tag)

Hát elég érdekes...
Sztem sok ez a death rate...
De akinek pont ez kell a pakliba...
Biztos lesz mellé pár jó lap ami ha meghal life steal

(#70384) F-ECT$ válasza lm83 (#70383) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nem rossz ez, ha amúgy is hátrányban vagy a boardon, vagy ha van lenn 1-2 sebzést bíró lényed (pl: acolyte, devilsaur egg).

Dive ever, work never.

(#70385) saen válasza F-ECT$ (#70384) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Ez a lap random effektek által lesz játszva (evolve/devolve, random DR lény-t kapsz, stb), illetve arénában. Kellenek ilyen lapok is, de nem ez lesz a meta meghatározó lapja.

(#70386) lm83 válasza saen (#70385) üzenetére

lm83
(senior tag)

Ja hogy ez nem nyitható kártya lesz...
Hát akkor ez jó szoptató lesz...
Mint múltkor egyik közvetítést amit linkelt valaki...

(#70387) saen válasza lm83 (#70386) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Nyitható kártya lesz, félreértettél. Annyit akartam írni, hogy nem elég jó ahhoz, hogy pakliba kerüljön a top deckeknél, ezért csak a random effektek miatt fog jönni.

(#70388) whitezo88 válasza saen (#70387) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Aréna lap, ladderre felejtős.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#70389) NyalokAA

NyalokAA
(fanatikus tag)

80g questet cserélnék kru#2409

(#70390) h3lios válasza whitezo88 (#70388) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Arénában szarabb, mint 1 Ancient Watcher, mert csak a saját boardod írtja le.

B-tag: H3lios#2825

(#70391) Scale válasza h3lios (#70390) üzenetére

Scale
(őstag)

De tudsz vele írtani valamennyit, jók a statjai, ha már egy kört túl él és hátrányban vagy, akkor tudsz vele ütni, aztán lehet meg is hal következő körben, aztán tudod pakolni a többi lapod büntetlenül.

(#70392) Chumlee

Chumlee
(senior tag)

Ebben a hónapban is meg van a rank 5 . Jack Sparrow most nagyon jó a sok kontroll és midrange deck ellen.
Rank 9-ről indultam pár órája és szinte win streak-kel mentem le (sorozat nézés közben). :D :D :D

Ez a hónap is pipa.

(#70393) Chumlee

Chumlee
(senior tag)

Még mindig keresi párját a 80g quest. Izsákpedopap#2181

(#70394) KISDUCK válasza Chumlee (#70392) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)

Az milyen dekk?

Kapcsold ki az oldalon a reklámblokkolót, mert ennyit tehetünk az oldalért! Köszönöm!

(#70395) Chumlee válasza KISDUCK (#70394) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

Erről a deckről beszéltem , rank 14-ről indultam vele egy hete napi szinte pár meccsem volt. Ma feküdtem neki jobban.
Pirate Warrior
2x N'Zoths First Mate
1x Patches the Pirate
2x Southsea Deckhand
2x Upgrade!
2x Bloodsail Raider
2x Fiery War Axe
2x Heroic Strike
2x Bloodsail Cultist
2x Frothing Berserker
2x Southsea Captain
2x Dread Corsair
2x Kor'kron Elite
2x Mortal Strike
2x Spellbreaker
2x Arcanite Reaper
1x Leeroy Jenkins

Azt hittem a Jack Sparrow névről beugrik ,hogy kalóz ;]

[ Szerkesztve ]

(#70396) KISDUCK válasza Chumlee (#70395) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)

Az oké hogy Szperó kalóz, de hogy milyen kalóz milyen wombó kombó dekkje, ezt nem tudtam biztosra venni.

(#70397) Chumlee válasza KISDUCK (#70396) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

Nem tudom már hol láttam hasonló decket azért nem linkeltem be . Viszont nagyon király . :D

(#70398) lm83

lm83
(senior tag)

Na majd megváltozik ez is az új kieggel...
Jönnek a halott kalózok :D
Az melyik volt 2. rész? :)

(#70399) KISDUCK válasza lm83 (#70398) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)

Ha a Karib-tenger kalózaira gondolsz akkor az első rész volt.

(#70400) Chumlee válasza KISDUCK (#70399) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

Az újban is vannak nem ? A főgonoszt megölte Jack és megakarta bosszúlni. :K

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.