Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz S e t h #176102 üzenetére

    Nő ügyek témába hittem, hogy írok és van írva a JB-s hsz :B
    Akkor is tény, hogy egy JB hallán a csajok millióinak nem azért lesz nedves a bugyi mert jajdejó pasi hanem a fame. Muszkot se azért környékezik meg a szupermodellek mert minden álmuk hanem mert ott egy titulus és mellé járó fame.
    +ha már személykeskedünk akkor jelenleg is kapcsolatba vagyok, 1 évig voltam most "szingli", több egyéjszakás kalanddal és nem kellet őket nagyon fűzni első talin adták magukat ami elég sokmindent elárul, de ez manapság ilyen, egyből szétteszik a lábukat és általában a magyarázatuk, hogy én nem ilyen lány vagyok, hogy hát a bicepszed, széles váll ésatöbbi látván nem bírták volna ha csak egy randi lesz az estéből

    #176096troller
    Hidd el adtam már esélyt "csúnyább" nőnek és sok haverom is de azok is , sőt azok még jobban elvannak szállva maguktól :K Csúnya+gazdag nő? Jöhet, mögötte meg levarrok jó nöket néha-néha, szerinted azok a jó nők csúnya+gazdag faszival mit csinálnak? :DDD

    Nah de több hsz itt erről tőlem nem lesz arra ott van a másik topic a fórumon :R

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák