Hirdetés

Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz #11527168 #47092 üzenetére

    na végigolvastam

    tények, a koxok 90%-a rakás szart se ér...
    a teremben van egy srác aki versenyzett tavaly és idén is. tehetségkutató, kezdő kategóriákban
    tavaly jabuártól mostanáig 1 hónapig tartott pihenőt.. ehhez képest ott tart hogy volt olyan tehetségkutató verseny múlt héten, ahol javasolták neki hogy inkább ne induljon, mert nagyon kilóg a mezőnyből.. lefelé..
    pontosan nem ismerem az edzésmunkáját, mert külön időben edzünk, de eddig nem is tudtam hogy ő az a "versenyző" aki tavaly 1 millát elvert. és egy versenyen lett full utolsó. pedig még növit is tolt.. jó nem fél évig.. de akkor is.. idén detto.. én nem mondom hogy nem izmos. de hogy versenyszinthez tényleg nincs köze az biztos
    kb 178magas, 85 kiló, 42es kar.. és egész évben full natúr csirkét evett. se só, se fűszer.. nem iszik, nem dohányzik stb.. ami erő van benne ahhoz se kell nagy cuccolás.. nem tom nyom 120at fekve, de nem vagyok benne biztos
    másik srác tavaly ősszel kezdett, idén 9 hónap koksz.. 180-185magas, 95 kiló 43as full vizes kar, nagy bél, volt amikor 1500mg tesztót nyomott hetente(papíron ugye) ehhez képest eljutott arra a szintre hogy 100ba nyomott 3-4et, de most már 80al edz... ez kokszolás? :F
    nem csodálom hogy már börtön jár a dílerkedésért, és meg is érdemlik.. még ha azt adnák ami benne van...

    emlékszem anno én fél év alatt eljutottam arra hogy 100ba 2-3at nyomjak, pedig első alkalommal 50be kb 2 ismétlés ment.. kb másfél év edzés után volt mikor megeskettem Árpit hogy nem halok meg ha aminósavat eszek :Y ;] ;]

    viszont a cikkben szereplő motoros srác elfelejtette hogy ő úgy rázta a seggét "naturálként" hogy közbe keményen növizett.. és pár videó kedvéért befogyott 75 kilóba.. még csak versenyen se indult.. pedig ugye eddig mindig az volt a baj hogy hobbyként buzi vagy ha kokszolsz, versenyzőként nem.. egy versenyen megnéznek téged 100an apácaszakállason meg szentdiótörőn.. egy évben 2-3szor.. ekkor már rendben van? ja persze nem, mert a haverok az elmúlt 10 évben kinőték magukat erről a szintről, és mindig az az alap ami ugye az ő szintjük, ott még pont szabad a koksz..
    szal egyrészt nagyon is igaza van általánosságban, másrészt meg ő nem egy hiteles ember erre a cikkre..
    buziság, meg picsarázás? ő meg más embereket vett fel videóra hogy nagy a seggük, és milyen értéktelen emberek az ilyenek... veté fel egykoron..
    jah és pont ma gondoltam rá még délután hogy pont azok a nagy haverjai akik a fél országot ellátják kokszal.. legmagasabb szinten azaz kamionszámra, sok10milliós tételekben

    szal ja tényleg nagyon hiteles.. és így igaz minden ahogy mondja :R :W

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Aktív témák