Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli Durden

    csendes tag

    Plata! Ha ilyen van akkor nyugodtan írj rám és segítek ládázni. A hangárban még sose voltam. Majd toljunk olyan küldetéseket is. Jó lenne azt is megismerni. Ha jól tudom Plata néven vagy fenn.Természetesen én se félek a farmolástól. Néha az is jó. Szoktam játszani jrpg-kel is is, amikben elég nagy hangsúly van a farmoláson.Persze a pvp esetében csak egymás lövésére gondolok. Motorral való ugratások, stb. Különféle job-ok kipróbálása. Körülbelül 100 fajta job van a játékban.Jó példa amit a Cadgers írt. Mi olyat csináltunk hogy az autópályán álltunk és úgy kellett megölni a másikat hogy egymásra nem lőhettünk, csak az autósokra akik megijedtek és nyomtak egy tő gázt.Nyugi Axelking. Ha 10en ölnénk egymást tankokkal az autópálya közepén és arra jössz a supplyddal vagy az eladásokkal biztos vagyok benne hogy senki nem lőne ki.Amúgy az ökörködés arra is jó, hogy megnézzük a játék fizikáját, mert az jó van neki és ki kell használni. Kiváló fizika van a half life ban És az új Zeldában is. Ezeket jó tesztelni.Csakúgy mint amikor van egy játékban szöges csapda vagy a szakadék széle vagy bármi és beleugrasz mert kíváncsi vagy hogy oldották meg a fejlesztők. Meghalni bárki megtud, de kreatívan nem mindenki.

Új hozzászólás Aktív témák