Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-23 20:48:12

Mobilarena

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#18001) Wiz Khalifa válasza JackFeryll (#17992) üzenetére

Wiz Khalifa
(PH! addikt)

A tököm kivan hogy nekem baszik menni a gém.... Ti meg már szét toltátok az agyatok vele... :W :W

Smoke some weed nigga!

(#18002) StarKiller89 válasza LaciCRM (#18000) üzenetére

StarKiller89
(senior tag)

a radaron mikor gps-el mész valamilyen célhoz

(#18003) Integrale válasza Evome (#17999) üzenetére

Integrale
(PH! kedvence)

Ennél gyengébb CPU-val is játsszák, úgyhogy szerintem nem az a gond. Kérdés persze, hogy milyen beállításokkal próbálkozol.

"Mindig várni vihart és a tűzvészt. S ha beköszönt a vihar és a tűzvész, nem csodálkozni és nem sopánkodni. Nyugodtan mondani: "itt van". S oltani és védekezni."

(#18004) Szaby59 válasza LaciCRM (#18000) üzenetére

Szaby59
(PH! kedvence)

A minitérképen a beállított pont távolságát mérföldben (mi).

Nem biztos, hogy a CPU a gond, nekem 4xMSAA-val ugyanezt a helyenként akadozósat csinálta, ma meg egyszer sem akadt be mert levettem 2X-re. Lehet valamelyik grafikai opciót kéne csökkenteni + minden mást bezárni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin: szaby59

(#18005) Evome válasza Integrale (#18003) üzenetére

Evome
(senior tag)

Hát emiatt a probléma miatt direkt levittem mindent minimumra / de ha maxon van is ugyan az :/
Valami grafikai beállítást nem értelmezek jól ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#18006) Mate

Mate
(MODERÁTOR)

Az alap billentyűkiosztás csak szerintem ésszerűtlen?

Illetve van GTA 5 manual app play store-ban ha érdekel valakit.

(#18007) LaciCRM válasza StarKiller89 (#18002) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

Téynleg! Annyira megszoktam már, hogy becsülni tudom belőle, mennyi idő alatt tudok odaérni.

A madár az ász.

(#18008) StarKiller89 válasza Mate (#18006) üzenetére

StarKiller89
(senior tag)

nekem a spec képesség nem tetszik hogy a caps lockon van, a környéken meg ami kézre esik az már foglalt, valami tipp hogy melyik billentyűre rakjam át?

(#18009) Evome válasza Evome (#18005) üzenetére

Evome
(senior tag)

Itt a videóban az úriember szinte ugyan olyan gépen tolja de mégis ormótlanul nem történik semmi ha eléri a nagyobb sebességet

https://www.youtube.com/watch?v=SrvvXNCHYT4

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#18010) castiels

castiels
(őstag)

Ha bekapcsoljátok az èlsimitást nektek nem maszatol a job alsó sarokban egy idö után?

(#18011) Ra's al Ghul

Ra's al Ghul
(senior tag)

Srácok!

Online-ban melyik safehouse-t érdemes megvenni? Rögtön a legnagyobbat? (500K)

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#18012) LaciCRM válasza Ra's al Ghul (#18011) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

Heists (bankrablás)-hoz szükséged van egy High-End apartmanra, az előkészületekhez. Ezekhez 10 beállós garázs tartozik. Ezeken belül mindegy melyiket veszed. Nekem az Eclipse Tower-ben van egy lakásom.

[ Szerkesztve ]

A madár az ász.

(#18013) JackFeryll válasza LaciCRM (#18012) üzenetére

JackFeryll
(őstag)

Pont az Eclipse Towert mondják kimondott hentelős helynek, túl népszerű és a legdrágább ingatlan. PC-n mik a tapasztalataid vele ?

(én a Tinsel Towers Apartment 45-öt vettem meg)

(#18014) LaciCRM válasza JackFeryll (#18013) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

Semmi. még nem vagyok PC-n. De nekem van egy másik apartmanom is, csak annak nem tudom a nevét. plusz egy garázs vidéken.

A madár az ász.

(#18015) hszilard666

hszilard666
(PH! addikt)

:((( Nem találok sehol pízszálító tütüt! 3 órája kocsikázom össze vissza a mappon hátha hozzám vág egyet, de nem teszi :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ MACBOOK PRO 15" 2018 6CORE, PRO 560X, 16GB, 512SSD, Silver! tinyurl.com/y43964up

(#18016) TheProb válasza Dreimus (#17923) üzenetére

TheProb
(PH! kedvence)

gond csak az, hogy steam-es verziónál ezt nem lehet, mert amit kiraksz steam-ből icont az asztalra az csak 1 url-t tartalmaz, azt meg nem lehet másik userrel futtatni.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | MCSA: Windows Server 2016

(#18017) TESCO-Zsömle

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Valaki rájött már, hogy miként lehet joystick-ek működésre bírni?

És azt mondtam már, hogy baszódjon meg a R* games, amiért ezt kérdeznem kell? :W

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

(#18018) castiels válasza TESCO-Zsömle (#18017) üzenetére

castiels
(őstag)

Èn azzal játszom mi a kèrdès?

(#18019) Vekko válasza TESCO-Zsömle (#18017) üzenetére

Vekko
(fanatikus tag)

Én rájöttem, bedugtam a joystick csatlakozóját a gépem egyik USB portjába.

(#18020) castiels

castiels
(őstag)

Nekem Microsoft USB recovery van, felismeri a wifis 360 as joyt.

(#18021) TheProb válasza Vekko (#18019) üzenetére

TheProb
(PH! kedvence)

visszanyal a fagyi, "kedves" zsömle kollega szokott ilyen stílusú megnyilvánulásokat tenni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18022) MrM94 válasza LaciCRM (#18000) üzenetére

MrM94
(őstag)

Pl gpsnél hogy mennyi mérföld van hátra ha azt átlehetne állítani km re az már jólenne a belső nézetben nagyon nem érdekel mivel az autók óráin mérföld szerepel.tehát azt biztosan nem lehet átállítani.
Annyira nem zavaró,csak ha van lehetőség rá akkor miért ne.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18023) parkr válasza Szaby59 (#17998) üzenetére

parkr
(őstag)

még hallottam is egy járókelőtől, hogy amerika az egyetlen hely ahol nem álltak át metrikus rendszerre :D

2 ∞ & ⇨

(#18024) spanglee001 válasza MrM94 (#18022) üzenetére

spanglee001
(PH! addikt)

ha átállítod német nyelvűre a gamet elvileg akkor km/h lesz.

:D !!!!44!4!!négy

(#18025) MrM94 válasza spanglee001 (#18024) üzenetére

MrM94
(őstag)

Pazar...
ich nicht sprechen deutsch. szóval ez is valszeg helytelen de németül kb ennyit tudok...
Marad a mérföld.
De azért köszönöm válaszod.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18026) gainwardgs

gainwardgs
(PH! addikt)

A steames verzió is tölti ezt az 5 gigás pecccset vagy az már benne van? ??
Lassan már 4 napja szedem a játékot igen gyatra a sebesség. ...

(#18027) Giii

Giii
(fanatikus tag)

Sziasztok!Előrendeltem a GTA 5-öt Pc-re.Sikersen feltelepítettem és játszunk vele.Hangsúly a játszunk.Öcsém és ÉN.Egy email címhez lett regisztrálva a játék.Online-on öcsém csinált egy karaktert.Ha én is csinálok egyet miért van az,hogy közös a bankszámla?NNem lehet ezt másképpen megoldani?Meg az Ő cuccait egyértelműen az én email címem alá menti mintha én játszanék.Vagyis úgy veszi mintha több karaktert csináltam volna.Na ezt most jól leírtam :DDD

AMD 1055T*3,75 Ghz,2*4Gb 1333 noname RAM, Sapphire 280x Dual X, Gigabyte GA-990FXA-UD7 (rev. 1.x), 22" Samsung Syncmaster www.kovacsoltvaskeritesek.eu Elérhetőség:Bencze Márk +36/30/511-3380 info@kovacsoltvaskeritesek.eu

(#18028) TheProb

TheProb
(PH! kedvence)

Írtam egy leírást azoknak akik az ékezetes dologgal szenvednek vagy csak egyszerűbb megoldást akarnak.

[link]

Ha hasznosnak találjátok akkor mehetne 1.hsz-be is.

[ Szerkesztve ]

(#18029) figure85 válasza Giii (#18027) üzenetére

figure85
(PH! addikt)

Mert ugyan az a SC profil. A karakterek bankszámlán lévő pénze ezért is közös.

(#18030) Cthulhu Dawn

Cthulhu Dawn
(őstag)

Találkoztam egy érdekes buggal. Ingyen Adder a single playerben. Az egyik küldetésadónak, Devinnek van ugye Addere, de az általában zárva van, ha véletlen előtted maradna. Amikor az első küldetést adja az építkezésen rájük kell tüzelni, hogy elszaladjanak, és ott marad nyitva az Adder. Be is húztam Michaellel meg Franklinnel is ;] ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#18031) cyberkind válasza figure85 (#18029) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Tehát, ha nem akarok új mailt csinálni, akkor mindenképp bukom az egyiket?
Jelen esetben ha átakarok majd jönni pc-re, akkor a boxot felejtsem el?

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" Batman FOREVER!

(#18032) Giii válasza figure85 (#18029) üzenetére

Giii
(fanatikus tag)

Tehát akkor ez azt jelenti, 2 karakter van öcsémé és az enyém, de közös kasszán élünk?
Miért nem oldották meg úgy hogy 1 karakter 1 bankszámla?

AMD 1055T*3,75 Ghz,2*4Gb 1333 noname RAM, Sapphire 280x Dual X, Gigabyte GA-990FXA-UD7 (rev. 1.x), 22" Samsung Syncmaster www.kovacsoltvaskeritesek.eu Elérhetőség:Bencze Márk +36/30/511-3380 info@kovacsoltvaskeritesek.eu

(#18033) fsb_essex válasza Evome (#17999) üzenetére

fsb_essex
(újonc)

Én úgy tapasztalom, ha túllépem a memória limitet mindenképp akadni fog.
Nézd meg egy olyan beállítással is amikor kisebb a limitnél a felhasznált.

(#18016) TheProb : A steamet indítsd el másik userrel. Úgy műxik.

[ Szerkesztve ]

(#18034) hszilard666

hszilard666
(PH! addikt)

Srácok vagy 4-5 órát beletoltam már a játékba de egy random eventtel sem találkoztam.Se páncélkocsi se semmi :/ Picit csalódott vagyok.

ELADÓ MACBOOK PRO 15" 2018 6CORE, PRO 560X, 16GB, 512SSD, Silver! tinyurl.com/y43964up

(#18035) -secret-

-secret-
(Arcképgyáros)

Ha tetováltatok onlineban akkor azt le tudom 'törölni' később?

(#18036) anderledani válasza hszilard666 (#18034) üzenetére

anderledani
(őstag)

Nem tudom ez random event-e de én járkáltam Franklinnel a ház körül egyszer csak ordítozást hallok. Mindenki fut el mert ég egy kocsi az utcán. Odamentem pont akkor felrobbant, meg is haltam.

iPhone 6S 64GB << Samsung Galaxy Alpha << Xiaomi Mi3 64GB << Sony Xperia SP << LG Optimus Black << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#18037) ergepard

ergepard
(kvázi-tag)

Kérlek segítsetek!a torrentesset letöltöttem,kicsomagoltam a GTA 5 mappájába és nem érzékeli!

http://kepfeltoltes.hu/150416/LOL1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/150416/LOL2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mit tegyek?Kérlek segítsetek?

[ Szerkesztve ]

(#18038) TheProb válasza fsb_essex (#18033) üzenetére

TheProb
(PH! kedvence)

ezt most mért írod le nekem? :D

(#18039) Puma K válasza hszilard666 (#18034) üzenetére

Puma K
(PH! kedvence)

Én sokkal találkoztam már a 27 órás játékidő alatt.

Ha minden igaz a pénzszállító adott napokon közlekedik csak, és az időpont sem mindegy.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18040) Bale_E

Bale_E
(őstag)

Sziasztok,

na akkor így 20 óra játékkal a hátam mögött 1-2 tapasztalatot megosztanék.

Kezdjük az online-al. Különböző session-ök vannak amiken egyszerre 16 ember tud rajta lenni. Session-t válthatunk bármikor ha nem misszióban vagyunk. "M" gombbal tudunk egy gyors menüt előhívni amivel finom hangolhatjuk az online életünket. Itt tudjuk beállítani, hogy kik vezethetik az autónkat (mindenki/crew/friends) ez vonatkozik szintén a voice chat ahol szintén tanácsos a crew & friends beállítás. Itt tudjuk még megadni, hogy aktív vagy passzívok legyünk. Ha jól értettem passzív módban nem tudunk harcolni de nekünk sem árthatnak ha gyalogosan vagyunk viszont az autót szét tudják lőni. Sűrűn nem lehet ki-be kapcsolgatni mert van egy idő számláló aminek le kell telnie. Célszerű apróbb kis versenyekkel/missziókkal kezdeni, hogy minél hamarabb elérjük a 12-es szintet és kell még egy high-end apartman ahonnan hostolhatunk Heist missziókat. Fejlődni kisebb missziókkal tudunk, ahol általában kocsit kell ellopni pár fegyveres elől és leszállítani az autó szalonba. Az elején, ha ellopunk egy kocsit és "haza" megyünk akkor onnantól az a mi autónk lesz. Utána ez az opció megszűnik mert akkor már neten keresztül telefonunk segítségével tudunk autót vásárolni.

Telefonunkkal tudunk intézni szinte mindent. Taxit kérhetünk (itt nem tudunk "teleportálni" mint offline), autóinkat kérhetjük ki a garázsból, Missziókat vállalhatunk, Heist-ot nem. Email-t írhatunk más játékosoknak amit játékon belül a telefonjukon tudnak elolvasni és válaszolni.

Egyelőre ennyi amire rájöttem.

Szerintem célszerű SC-n belül felvenni a barátokat, mert a menüből az online fül alatt egyből mehetünk olyan session-re amin SC-s barátunk játszik. És ma este 6 óra körül szervezek egy Heist-ot, 3 emberre lenne szükségem, mikrofonokkal. Tényleg fontos mert chat-en irogatni akció/vezetés közben lehetetlen.

(#18041) norti válasza ergepard (#18037) üzenetére

norti
(őstag)

Telepítsd fel a setup.exe-vel?

(#18042) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

FXAA, MSAA melyiket érdemes? egyelőre kikapcsoltam mindkettőt, minden high-very high, fHD, maxon a 3 csúszka, és folyamatos :C fx6300 + 7970 (nesztek amdhaterek)

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | MK8 extruder kart keresek, akár nyomtatva!

(#18043) BigBlue69

BigBlue69
(őstag)

Valaki kérdezte h hogy lehet berakni Custom Verseny mapokat Gta 5-be h játszható is legyen :

NA ITT

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#18044) ergepard válasza norti (#18041) üzenetére

ergepard
(kvázi-tag)

Elindítottam a setup-ot,csak egy repair és egy uninstall lehetőség volt,reapirral elindítottam végigment,de még mindig ha a launchert elindítom akkor ugyan úgy 10gb-nél tart és nem ismeri fel a másik 50gb-t.

(#18045) JackFeryll válasza Mr.Csizmás (#18042) üzenetére

JackFeryll
(őstag)

FXAA nyugodtan mehet, de az MSAA nagyon erőforrás igényes, próbáld ki, de a kártyád szerintem kétszeresnél többet nem valószínű hogy bírna 60 FPS-el.

(#18046) Gyula84 válasza Mr.Csizmás (#18042) üzenetére

Gyula84
(PH! kedvence)

Mi folyamatos az akadás? ;]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#18047) headhunter86

headhunter86
(senior tag)

Néztétek már, hogy alakul a piac? :)

http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/pc/bawsaq

ASUS MAXIMUS VII Ranger (Z97) | i5-4670K | HyperX 2x4Gb 1600Mhz | GTX970 4GB OC | Windows 10 Pro | Mobil: Honor 8 | PlayStation 4 Pro + VR

(#18048) Bale_E

Bale_E
(őstag)

[link]

;]

(#18047) headhunter86: de online még nem megy... :F

[ Szerkesztve ]

(#18049) #02119936 válasza Bale_E (#18048) üzenetére

(törölt tag)

Ha ez elém kerül kapásból lelövöm.! ;]

(#18042) Mr.Csizmás MSAA Én nem kapcsolnám ki. 2Xsokat javít képen a többi már csal extra.

[ Szerkesztve ]

(#18050) headhunter86 válasza Bale_E (#18048) üzenetére

headhunter86
(senior tag)

Én tegnap csináltam Story Mode-ban két képet is, de sehol sincs. Mi a trükkje, hogy online is fenn legyen?

ASUS MAXIMUS VII Ranger (Z97) | i5-4670K | HyperX 2x4Gb 1600Mhz | GTX970 4GB OC | Windows 10 Pro | Mobil: Honor 8 | PlayStation 4 Pro + VR

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.