Hirdetés
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Örömhír: nem spórol Európán a OnePlus
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Sagem MyX-8
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
Aktív témák
-
csizzah
aktív tag
válasz
Lotusomega
#279
üzenetére
Szerintem mindent jól csináltál, a trafóhoz én nem nyúltam egyáltalán, anélkül is szuper lett a hangja, szerintem minden a fekete doboz kitömésén múlik, nekem ott szelelt a legjobban.
Amúgy a basszus azért jóval szebb lett, de azért még mindíg nincs közel a Hi-Fi hangzáshoz, lehet h te túl sokat vártál?
Ha van jobb hangkártyád mindenképpen cseréld ki. -
bigbum
csendes tag
válasz
Lotusomega
#279
üzenetére
Ezen a cuccon igazából 3 dologra kell csak figyelni a belső szivacsozás, vattázás sokmindent minőség szempontjából nem ér, legalábbis és nem hallottam a különbséget.
1. Betáp kábel, főkapcsoló: Hiába tűnik úgy, hogy raktak rá ragasztót eleget, nem úgy van az. Nekem is elégnek tűnt elsőre, aztán amikor hátul még mindig rezonált valami, levakartam róluk azt a ragasztópisztolyos genyát, és körbe műgyantáztam rendesen.
Mellesleg a műgyanta lényege, hogy keményedéskor nem változik a térfogata, szemben a ragasztókkal, amikből az oldóanyagnak el kell párologni. Szerintem kapsz ilyet akármelyik TESCO -ban, én is ott vettem.
2. Fekete doboz: A vatta rendben volna belül rezgéselnyelés céljából, de púpos ne legyen, mert többet árt mint használ: rés lesz a műanyag és a fém között. Fontosabb itt is a tömítés. Én körbenyomtam a széleit, nehogy má itt levegőzzön. Azon a részen, ahol a kábelek bemennek, jól kitömtem körbe vattával, aztán csurgattam rá jó sok gyantát.
3. Trafó: Az a geci 6 csavar nálam 2 hónap alatt kilazult, aztán nem tudtam mi rezonál már megint. Beragasztóztam az alját, és úgy szorítottam vissza.
A zörgések meg is szűntek, de túl sokat nem kell várni tőle. Igaz az árát mindenképpen megéri.
2 napja eladtam, vettem egy Logitech Z-5500 -at. Az már úgy szól, ahogy kell.
[Szerkesztve]
Aktív témák
- sziku69: Szólánc.
- Vezetékes FEJhallgatók
- Nintendo Switch
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- iPhone topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Minőségi ugrást hozhat a One új médiaboxa?
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- Z790 Strix-A, 14700K, 2x16GB 7200 mhz, Tuf 4080, Corsair H1000i
- -ÚJ,2 ÉV GAR- GAMER PC: RYZEN 7 5700/5800X +RX 6600/6700XT +16-64GB DDR4! SZÁMLA! 70 féle ház!
- Üzletből, garanciával, DeLL Inspiron 16 5630 -i5-1340P-16 szál/16RAM/512SSD/16,1"FULLHD IPS
- -ÚJ,2 ÉV GAR- GAMER PC: i5-14400F (10mag/16szál) +RX 6600/6700XT +16-64GB DDR4! SZÁMLA! 70 féle ház!
- Thrustmaster T-GT II bázis - Thrustmaster Sparco P310 - Thrustmaster T3PM pedál - Playseat Evolution
- Lenovo T450s notebookok - 14", i5-i7, 4-12GB RAM, eu vil.bill, számla, gar
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3846, 100% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R7 5800X 32GB DDR4 1TB SSD RTX 3070Ti 8GB Zalman T4 Plus Cooler Master 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


