Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz -Solt- #36295 üzenetére

    Már bocs, de ezek szerint vagy én nem fogalmazok jól, vagy te nem értesz. NEM azt mondtam hogy en bloc bosszant a játék, írtam ezt valahol is? Nem, azt írtam tetszik, csak van benne egy két olyan mechanikai elem ami nettó baromság. Egy szóval sem állítottam hogy türelmetlen vagyok, akkor nem játszanék vele (ennyire hülyének ne nézz).

    Azért mert én ezt észreveszem és megjegyzem ez még nem jelenti azt, hogy ez nem nekem való:)

    Tényleg ez a struccpolitka megy itt? Ha valakinek nem tetszik valami akkor bizony nem neki való a játék?:D Nevetséges :D

    Na megyek mert várnak az üveggyöngyök és le kell adnom egy számlatömböt két csillagrendszerrel odébb.

    @duvi: Hol említettelek meg téged a céges laptopos megjegyzésemben? Magadra vetted? Ne haragudj.

    Személyeskedés = Nem neked való. Tehát feltételezed hogy nincs meg képességem/türelmem/monoton munkára való hajlamom hogy egy ilyen játékkal játszam. Ez a három tényező a személyiségemhez tartozik. Puszta logika.

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák