Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz _Kondor_ #36226 üzenetére

    Hová tűnt a képed? "Fly, bitch!" - Nagyon tetszik, überkirály!
    :C:C:C

    Más: Alig három év négy hónap kellett a rettegett Fed hero-nak ahhoz, hogy rájöjjön, milyen súlya is van egy 8E-s szenzornak. Hiába, a felfogásom mint a villám. :B A minap pillantottam rá először erre az adatra, és ha valaki nem tudná(bár sztem rajtam kívül nincs még egy ekkora sutyerák pilóta a galaxisban), a 8A-s szenzor bizony pontosan 160t. Ez azért vicces, mert az agyontuningolt, és ennél fogva már eleve 30%-al megnövelt tömegű FSD, ami még egy kondát, vagy Corvettet is képes a hátán elvinni akár a galaxis másik végébe is, az mindösszesen 52t(Hiába, mindig kiderül a végén, hogy a hangya a legerősebb állat) :)
    De amiért szóba hoztam, az az, hogy eldobtam a long range tuningot, és rátettem egy négyes szintű light weight upgrade-t, és így a 160t-ból lett 56. Az ötös tuning már kényelmetlenül csökkentette volna a látószöget, de már az ekkora súlycsökkentéssel is jelentősen megnőtt a sebesség(és ami még ennél is fontosabb, ezzel párhuzamosan az agilitás is), nőtt az ugrótáv(ha kipakolom a 7B-s SCB-t, akkor megvan a bűvös 20Ly, ami nem rossz teljesítmény egy Corvette-től), és ez a fogyókúra gondolom az optimal mass szempontjából sem jön rosszul.
    Még 6-8 év, és rájövök arra is, hogy ha kipakolom a HP-ket, akkor lőni is tudok az MC-kkel. Bár ez nem biztos :U

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák